
09:51, 29 травня 2022 р.
Надійне джерело
Загроза ракетного удару та черги на кордонах: про ситуацію на Львівщині станом на 29 травня
За минулу добу на Львівщині один раз оголошували повітряну тривогу.
Станом на 8 ранку 29 травня у телеграм-каналі керівник Львівської ОВА Максим Козицький повідомив про головне за минулу добу на Львівщині.
За його словами, один раз сирена сповіщала про повітряну тривогу. Була загроза ракетного удару рф зі сходу. Небезпека не справдилася.
На всіх переходах Львівщини кордон на виїзд за добу перетнули 19 тисяч осіб. Через західний кордон з України виїхали 40 тисяч людей. Натомість повернулись 41 тисяча громадян нашої держави. На пунктах пропуску є черги із транспортних засобів:
- "Угринів" - автобуси на виїзд;
- "Рава-Руська" - вантажівки в обох напрямках;
- "Краківець" - легкові автомобілі на в'їзд, вантажівки та автобуси по обидві сторони кордону;
- "Шегині" - легкові автомобілі та автобуси на в'їзд, вантажівки в обох напрямках;
- "Смільниця" - легкові автомобілі на в'їзд.
Окрім того, за минулу добу прийняли і розселили ще 181 людину з інших регіонів, де тривають бойові дії. Поліція також опрацювала 1359 звернень щодо підозрілих людей та об’єктів.
Читайте також: Петра Порошенка вдруге не випустили з України
Фото на головній: Романа Балука
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Спецтема
Останні новини
15:00
ТОП новини
Оголошення
10:42, Сьогодні
09:16, 8 грудня
23:57, 6 грудня
183
16:53, 5 грудня
9
