• Головна
  • Фальцева покрівля та фасад: особливості, переваги, нюанси монтажу
Новини компаній
09:00, 26 травня

Фальцева покрівля та фасад: особливості, переваги, нюанси монтажу

Новини компаній
Фальцева покрівля та фасад: особливості, переваги, нюанси монтажу, фото-1

Матеріали для влаштування фасаду та покрівлі виконують відразу кілька функцій. З одного боку, таке покриття – це левова частина тепло-, звуко- та гідроізоляції. Воно забезпечує захист від атмосферних та механічних факторів.

З іншого, від влаштування фасаду та даху залежить зовнішній вигляд та термін експлуатації будівлі. І дуже важливо обирати матеріали для цього з урахуванням не лише бюджету, але й зовнішніх умов.

Фальцеві покрівлі та фасади стають все більш популярними в будівництві житлових та комерційних споруд. Причин для цього достатньо багато.

По-перше, це дійсно якісний і сучасний матеріал, який відповідає всім вимогам безпеки та екологічності. По-друге, він має достатньо демократичну вартість, зважаючи на переваги, які фальцеве покриття пропонує. Отож, варто поговорити про нього більш детально.

Що таке фальц та фальцеве покриття?

Фальцом називають особливий вид з’єднання, шва, який склеює докупи металеві листи (вони ж “картини”). Один з листів або обидва мають загини на бічній поверхні, які і поєднує фальц пазогребеневим методом. Якщо загин є лише на одному з листів, таке фальцювання називають одинарним, якщо на двох – подвійним, відповідно.

Отож, фальцеве покриття створюють з надійних металевих листів, зібраних в одну конструкцію без наскрізних кріплень. Завдяки цьому воно має високий рівень міцності, герметичності та якісні захисні властивості. Не кажучи вже про те, що відсутність отворів у металі захищає його від впливу корозії та інших хімічних факторів.

Головні переваги фальцевого покриття

Перша перевага, про яку варто поговорити, це можливість підібрати індивідуальні розміри та форму кожної “картини”. Завдяки цьому таким металом можна покривати дахи чи стіни практично будь-якої конструкції та архітектурної форми. До того ж, розміри листів можна коригувати відповідно зі своїми потребами прямо на будівельному майданчику.

Друга важлива перевага – це високий рівень герметизації. Фальцювання утворює міцні водонепроникні шви, тому і дах, і фасад будуть надійно захищені від потоків води та негативного впливу вологи. Можна забути про корозію, грибок, тощо.

Серед інших переваг варто зазначити:

  • Пожежна безпека. Матеріал не загоряється під впливом зовнішніх факторів та не плавиться.

  • Тривалий термін експлуатації. За умови дотримання технології монтування фальцева покрівля чи фасад можуть прослужити від 50 років і довше, залежно від товщини використаних листів.

  • Відносно невелика вага та простота монтажу.

  • Естетичність та декоративність. Сталь можна фарбувати у будь-який колір. Вона також може мати різні фактури. Тому матеріал можна підлаштувати під вимоги екстер’єрного дизайну.

Фальцеве покриття не змінює своїх властивостей в залежності від того, використовують його для влаштування покрівлі чи фасаду. Воно залишається надійним та естетично привабливим за будь-яких умов.

Проте варто пам’ятати, що процес фальцювання потребує певних навичок та уваги до деталей. Мінімальне порушення технології може призвести до початку корозійних процесів та втрати міцності. Тому важливо замовляти дійсно якісні матеріали та запросити до роботи професійних майстрів. А зробити це можна на сайті pokrivlya.com.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Фальцева покрівля та фасад #Фальц #Фальцеве покриття #Металеві листи #Покрівля #Фасад #Дах #Монтаж #Матеріали #ТехБудДизайн #pokrivlya.com.
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...