• Головна
  • Завтра обиратимуть депутатів Львівщини
11:35, 29 червня 2013 р.

Завтра обиратимуть депутатів Львівщини

Цієї неділі, 30 червня, відбудуться проміжні вибори депутата Сколівської районної ради в одномандатному виборчому окрузі №13 (село Климець). На посаду депутата балотується один кандидат – Ватагович Іван Петрович, 25.05.1981 р.н., керівник апарату Сколівської районної державної адміністрації, позапартійний, висунутий Сколівської районною організацією політичної партії “Наша Україна”.

У зв’язку з тим, що голосування проводиться по одному кандидату у депутати, кандидат вважатиметься обраним депутатом, якщо одержить більше половини голосів виборців з тих, що візьмуть учать у голосуванні.

Сколівська районна виборча комісія призначила на 30 червня 2013 року проміжні вибори депутата Сколівської районної ради в одномандатному виборчому окрузі №13, відповідно до частини третьої статті 81 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», у зв’язку з тим, що депутат Сколівської районної ради Михайло Гнатишин (безпартійний), який був обраний у 13 виборчому окрузі, достроково припинив свої повноваження (обраний депутатом Львівської обласної ради).

На виконання Закону відділ ведення Державного реєстру виборців Сколівської районної державної адміністрації підготував та передав Климецькій сільській виборчій комісії списки виборців. Згідно з нормами, затвердженими постановою ЦВК від 15 вересня 2010 року № 351, дільнична виборча комісія забезпечена відповідним приміщенням, обладнанням та інвентарем для підготовки та проведення голосування. Також впроваджено заходи щодо забезпечення громадського порядку та охорони виборчої документації.

Додамо, що до попереднього списку виборців включено 209 виборців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Курси валют
Валюта
Купівля
Продаж
USD
38,49
38,59
EUR
41,80
41,92
PLN
9,64
9,68
Оголошення
live comments feed...