• Головна
  • Влада Львова сподівається, що Олімпіада -2022 поверне заробітчан з-за кордону
16:46, 27 червня 2013 р.

Влада Львова сподівається, що Олімпіада -2022 поверне заробітчан з-за кордону

Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул провів у Львові перше засідання оргкомітету з підготовки заявки до Міжнародного олімпійського комітету про здобуття права на проведення в 2022 році зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор в Україні. Нагадаємо, що 5 червня 2013 року Олександра Вілкула Указом Президента України Віктора Януковича призначено головою цього організаційного комітету.

Україна планує проведення Зимових Олімпійських Ігор-2022 у Львові, Тисовці (Львівська область) та Боржаві (Закарпатська область).

Олександр Вілкул зазначив, що залучення інвестицій та нових технологій забезпечить, з одного боку, більш високу кваліфікацію цих робочих місць, а з іншого -  зростання заробітної плати.

«Це сприятиме поверненню в нашу державу українців, які наразі працюють за кордоном. Крім того, той досвід та знання якими вони володіють може бути використаний в Україні», – сказав Олександр Вілкул. - «Це, в свою чергу, поверне до України працьовитих та досвідчених робітників, дозволить  впровадити нові технології та возз’єднати тисячі і тисячі українських сімей».

Віце-прем’єр навів дані останнього соціологічного дослідження*, проведеного на початку червня Київським міжнародним інститутом соціології.

Згідно з ними, майже 80% опитаних підтримують подання заявки на право проведення Зимової олімпіади. На думку 90% респондентів, проведення Олімпійських Ігор принесе Україні позитивні зрушення у всіх сферах,  підвищить  інтерес до зимових видів спорту, покращить імідж України в Європі і в світі та сприятиме реконструкції та будівництву спортивних споруд. 73% українців вважають, що в разі затвердження Олімпійським комітетом заявки України Олімпіада пройде успішно. П’ята частина (18%) українців зголосилась би надати особисту допомогу у підготовці і проведенні Зимової Олімпіади.

Також згідно Указу Президента України до кінця липня мають бути розроблені пропозиції щодо змін до Державної цільової соціальної програми розвитку в Україні спортивної та туристичної інфраструктури у 2011-2022 роках.

Ці зміни повинні стосуватися будівництва і реконструкції спортивних, туристичних та інженерних об’єктів та розвитку транспортної мережі у Карпатському регіоні.

Керівники областей також повинні  надати  регіональні плани з будівництва   та реконструкції спортивних і туристичних об’єктів, створення відповідної матеріально-технічної бази.

Довідка:

Соціологічне дослідження проводилося 5-10 червня 2013 року методом телефонного інтерв’ю. Було опитано 635 респондентів від 18 років, які проживають в усіх областях України і в Криму. Вибірка квотна. Теоретична похибка 4%.

Зимові Олімпійські ігри – найбільш масштабні і престижні міжнародні змагання з зимових видів спорту.  Проводяться з 1924 р. один раз на 4 роки під егідою Міжнародного олімпійського комітету. Після основних змагань відбуваються  паралімпійські ігри для людей з особливими потребами. Зимова Олімпіада включає 17 чемпіонатів світу протягом 16 днів з 15 видів спорту, збирає близько 1 мільйона учасників, гостей і туристів, а також більше 3 мільярдів телеглядачів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...