• Головна
  • Чисельність безробітної молоді у Львові- 12,7 тис. осіб.
16:15, 26 червня 2013 р.

Чисельність безробітної молоді у Львові- 12,7 тис. осіб.

Послугами обласної служби зайнятості у січні-травні 2013 року скористалися 23,8 тис. осіб віком до 35 років, що мали статус безробітного. У порівнянні з відповідним періодом минулого року чисельність безробітної молоді, котра шукала роботу за посередництвом служби зайнятості, збільшилась на 3,0 тисячі (або на 14,3%).Станом на 21 червня цього року чисельність безробітної молоді на обліку обласної служби зайнятості становила 12,7 тис. осіб. -про це 032 інформує "Львівський прес-клуб".

Найбільше безробітних випускників вишів було серед тих, хто свого часу обрав спеціальності «Бухгалтерський облік», «Сестринська справа» (для молодших спеціалістів), «Правознавство», «Облік і аудит», «Фінанси і кредит», «Менеджмент», «Менеджмент організацій», «Економіка підприємства».

Серед безробітних випускників професійно-технічних закладів освіти переважали особи, котрі здобули професію кухаря, перукаря (перукар-модельєр), оператора комп’ютерного набору, слюсаря з ремонту автомобілів, обліковця бухгалтерських документів, еклектрогазозварника.

Із загального числа працевлаштованих службою зайнятості започаткували власну справу 153 молоді особи (торік — 124).

Молодіжне безробіття серед молоді – загальна проблема. Вона характерна не лише для України, а й для країн Старого Світу. Найбільша кількість непрацюючих молодих людей проживає в Греції: їх число досягає 59,1%.

Нагадаємо, за даними Головного управління статистики у Львівській області, на початок 2013 року на Львівщині проживало 757,9 тис. молоді у віці 15-34 роки. Порівняно з попереднім роком їх кількість зменшилася на 7,2 тис. осіб, або на 0,9%. Частка молоді у населенні області (30,0%) перевищує всеукраїнський показник (28,6%). Для молоді притаманна висока міграційна активність. У 2011 році кожні троє з п’яти мігрантів — у віці 15-34 роки. З них більш рухливими залишаються жінки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...