
13:35, 20 квітня 2022 р.
Надійне джерело
У Львівських громадах розпочали ямкові ремонти
У громадах розпочали ямкові ремонти.
У населених пунктах Львівської МТГ розпочали ямкові ремонти. У Брюховичах у такий спосіб ремонтують одну із важливих та центральних доріг – вулицю Незалежності. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.
Вулиця Незалежності сполучає Брюховичі з мікрорайоном Рясне, нею проїжджають маршрутки №144 й частково № 22, тут розташована місцева пожежна частина. Центральна вулиця була у вкрай незадовільному стані. Наразі її ремонтують.

Брюховичі, Фото - ЛМР
«Через війну плани щодо ремонту доріг у громадах змінено, проте не заморожено», - зазначили у департаменті міської агломерації.
На час воєнного стану замість запланованих капремонтів у громадах проводять ямкові ремонти. Їх робитимуть за потребою. Заплановані в громадах капремонти перенесено до завершення в Україні війни.
Читайте також: На Львівщині кролик відкусив палець однорічному хлопчику
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
19:43, 9 липня
183
10:18, 8 липня
10:55, 12 липня
120
09:46, 13 липня
21:51, 5 липня