• Головна
  • Депутати Львівської облради вимагають припинити незаконні побори за закордонні паспорти
14:02, 18 червня 2013 р.

Депутати Львівської облради вимагають припинити незаконні побори за закордонні паспорти

Працівники структурних підрозділів Головного управління ДМС у Львівській області збирають незаконну плату за виготовлення паспортів громадян України для виїзду за кордон. Про це сьогодні на сесії Львівської облради заявив депутат Іван Горон, посилаючись на численні звернення громадян.

«Відповідно до положень статті 3 Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито" за видачу закордонного паспорта громадянами сплачується державне мито у розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 170 грн., а при достроковому оформленні паспорта (до 10 робочих днів) – 340 грн.

Однак, незважаючи на це, працівники структурних підрозділів Головного управління ДМС у Львівській області неправомірно вимагають у громадян здійснення оплати послуг ДМС, бланка паспорта, фотографування та виготовлення фотокартки, видачі довідки про несудимість, отримання полісу страхування тощо» - відзначив депутат у своєму виступі.

Відтак, депутати вимагають від  Головного управління Державної міграційної служби у Львівській області забезпечити дотримання вимог чинного законодавства України працівниками структурних підрозділів та припинити практику вимагання від громадян здійснення платежів, які не є обов’язковими для отримання паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Також, депутати просять забезпечити видачу структурними підрозділами Головного управління Державної міграційної служби у Львівській області паспортів громадян України для виїзду за кордон, виключно на підставі документів , що передбачені законом.

Окрім цього, у зверненні міститься вимога вивісити на інформаційних стендах справжній  перелік документів, необхідних для видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон, встановити час очікування громадян для здачі документів не більше як 15 хв; розширити графік та дні прийому документів, створити комфортні умови для очікування громадян.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...