• Головна
  • Чи є практичний сенс у модернізації ліфтів: порівнюємо із заміною
Новини компаній
11:30, 22 лютого

Чи є практичний сенс у модернізації ліфтів: порівнюємо із заміною

Новини компаній

Що таке модернізація у загальному розумінні? Це – оновлення чогось вже наявного до рівня, який прийнятний за тими чи іншими (обов’язково сучасними) критеріями. І якщо мова ведеться про обладнання, то модернізація часто стає єдиним варіантом покращення технічного чи візуального його стану, яка виконується замість повної заміни.

Саме так і відбувається з ліфтами – після завершення терміну служби (близько 20-30 років) проведення робіт з актуалізації технічного та візуального стану стають необхідними. У міру старіння обладнання запасні частини чи комплектувальні деталі стає все важче знайти або замінити, характеристики руху та безпеки постійно знижуються, и це означає, що час модернізації настав. Але чи є сенс ремонтувати те, що застаріло, і чи не простіше просто придбати повністю новий і сучасний ліфт? Нумо, розберімося.

Чи є практичний сенс у модернізації ліфтів: порівнюємо із заміною, фото-1

Як відбувається процес модернізації ліфтів

  • Розробка плану модернізації
  • Вивід обладнання з експлуатації та роботи по оновленню
  • Запуск та налаштування обладнання після модернізації.

Пам’ятайте, що модернізація ліфта означає, що декілька тижнів або навіть місяців підйомник не зможе функціонувати, тому варто поміркувати, як перелаштувати трафік у будівлі та сповістити усіх мешканців/користувачів/орендарів щодо тимчасових незручностей.

Зрозуміло, що заміна ліфта передбачає повний демонтаж старої та монтаж нової конструкції.

Важливо: ми не станемо перераховувати компоненти, які підлягають повній або частковій заміні, адже в залежності від стану ліфтового обладнання та від поставленого клієнтом завдання це може бути все, що завгодно – від резервного джерела живлення до електричних компонентів чи дизайну кабіни.

Чому повна заміна ліфта не завжди хороше рішення

По-перше, ціна питання. За умови регулярного ремонту на обслуговування вірогідність того, що геть усі деталі обладнання вийшли з ладу, мала. Наприклад, для пасажирських ліфтів в офісних будівлях, що встановлені близько 20 років тому, часто достатньо заміни внутрішнього оздоблення кабіни та декількох функціональних елементів.

По-друге, доцільність. Капітальний ремонт будівлі з переоблаштуванням та зміною призначення – приклад того, коли модернізація не буде мати сенс. А ось підвищення безпеки, встановлення додаткових елементів, заміна освітлення тощо у жилих будинках, яким не більш як 20-30 років, - привід звернути увагу саме на модернізацію.

Саме такий, практичний, сучасний підхід, який повною мірою відповідає побажанням замовника, є головною перевагою діяльності компанії СІТІ ЛІФТ. Фахівці відповідально ставляться до завдання, проводять аналіз обладнання, зіставляють його результати із сучасними вимогами до підйомників, і тільки потім пропонують або повну заміну на сучасний пасажирський чи вантажний ліфт, або роботи по модернізації тих систем, які застаріли морально чи фізично.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...