
15:41, 13 січня 2022 р.
Надійне джерело
Для лікарень Львівщини закупили вісім кисневих станцій
Для лікарень Львівщини закупили 8 кисневих станцій та 4 кріогенних газифікатори.
Як розповіли у пресслужбі ЛОДА, у 2021 році на забезпечення «ковідних» лікарень Львівщини киснем з державного бюджету виділили 29,5 млн грн. За ці кошти закупили вісім кисневих станцій та чотири кріогенних газифікатори. Ще дванадцять кисневих станцій Львівщина отримає у межах централізованих поставок Міністерства охорони здоров’я.
Повідомляється, що чотири кріогених газифікатори для Перемишлянської, Пустомитівської, Сокальської та Кам’янко-Бузької центральних районних лікарень
Вартість однієї станції, із закуплених МОЗ, складає майже 2,7 млн грн. Їх продуктивність становить 500 л. кисню за одну хвилину.
Читайте також: На Львівщині чоловік виготовляв фейкові сертифікати про вакцинацію від COVID-19
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:26
Вчора
У Львові відбудеться турнір з боротьби самбо, присвячений пам’яті захисника України Юрія Попика
Новини компаній
17:00
Вчора
Унікальний захист у будь-яку погоду: чому варто обрати водонепроникний одяг та аксесуари DexShell
Новини компаній
16:00
Вчора
ТОП новини
Оголошення
12:44, 15 грудня
12:22, Вчора
118
13:26, 7 грудня
