• Головна
  • Львів'янка потрапила у 6 найкращих на етапі Кубка націй з санного спорту у Латвії
16:05, 7 січня 2022 р.
Надійне джерело

Львів'янка потрапила у 6 найкращих на етапі Кубка націй з санного спорту у Латвії

Львів'янка Олена Стецків посіла шосте місце і кваліфікувалася на етап Кубка світу.

7 січня у латвійському місті Сігулда відбувся 7-й етап Кубка націй з санного спорту - відбірковий на 7-й етап Кубка світу, який пройде також в Сігулді 8 - 9 січня. У змаганнях жінок на одномісних санках відмінно виступила львів'янка Олена Стецків. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Відділення НОК України у Львівській області. 

27-річна спортсменка Олена Стецків посіла шосте місце і кваліфікувалася на етап Кубка світу. Ще одна санкарка зі Львова Олена Смазі зайняла 22 місце серед 38 учасниць.  

Олена Стецків, Фото: Відділення НОК України у Львівській області, фейсбук

Олена Стецків, Фото: Відділення НОК України у Львівській області, фейсбук

У змаганях чоловіків на одномісних санках учасник зимових Олімпійських ігор 2018 року в Пхьончхані, 26-річний львів'янин Антон Дукач з 11 місця відібрався на етап Кубка світу. Однак не зміг кваліфікуватися на головний старт Даниїл Марціновському, який зайняв 19 місце серед 38.

У змаганнях на двомісних санках три наші екіпажі відібрались на етап Кубка світу. Ігор Стахів/Андрій Лисецький посіли 10 місце, Ігор Гой (Тернопільщина)/Ростислав Левкович - 12-те, Вадим Микиєвич/Богдан Бабура - 13 місце. 

Читайте також: "Христос Рождається": як мер Львова привітав жителів з Різдвом, - ВІДЕО

Фото на головній: Відділення НОК України у Львівській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #спорт #Львівщина #новини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення