• Головна
  • Сімейний адвокат тепер доступний кожному львів'янину
Реклама
12:00, 11 червня 2013 р.

Сімейний адвокат тепер доступний кожному львів'янину

Реклама

Незнання законів не звільняє від відповідальності. Ця стара істина ніколи не втрачала актуальності. Але зараз, коли закони в державі змінюються частіше, ніж погода на морі, вона набуває особливого значення.

Наша сучасність , на диво, дозволяє усім, кому не байдуже до власного становлення, до розвитку і процвітання власної родини, зміцнення її безпеки, відродженню почуття захищеності, реалізувати свої можливості.

Кожного дня ми чуємо в новинах, що у когось відібрали квартиру, порушили права під час відвідин державних установ чи медичних закладів. Наших дітей ображають в школах та дитсадках, пенсіонерів обманюють в лікарнях ті пенсійних фондах... На кожному стовпі закликають взяти кредити, швидко розбагатіти… Комунальники вимагають оплат неіснуючих послуг, в магазинах збувають нам неякісний товар… і т.д. і т.п.

Як захиститись?

Погодьтеся, сьогодні немає іншого шляху до захисту, ніж мати постійно свого адвоката. Але чи може собі це дозволити проста людина?

Виявляється, що це може кожен!

Адвокатська компанія “AVELEX®” запропонувала на ринку юридичних послуг нову абонентську програму для всієї родини – СІМЕЙНІ АДВОКАТИ®. Всього за 1 грн. на день і 365 на рік кожний охочий отримає правовий супровід по всіх можливих питаннях. Незалежно від кількості членів сім’ї! Це, виглядає майже нереально, у порівнянні з аналогічними пропозиціями, які обчислюються кількома сотнями або навіть тисячами гривень на місяць.

Підліток став жертвою неправомірних дій з боку міліції? Родинне житло під загрозою? Не хвилюйтеся! Ваші СІМЕЙНІ АДВОКАТИ® вирішать усі проблеми.

Багатьох людей застають загрози у час коли вони позбавлені можливості запросити достойного фахівця через відсутність коштів. За отриману допомогу СІМЕЙНИХ АДВОКАТІВ® клієнт може розрахуватися в розстрочку або відтермінувати оплату на тривалий час.

В “AVELEX” працюють тільки досвідчені адвокати та юристи. Львів добре знає імена багатьох з них.

Висококваліфіковані фахівці компанії володіють практичними навичками та теоретичною підготовкою з цивільного, кримінального, господарського, адміністративного, сімейного, житлового, спадкового, корпоративного, фінансового, банківського права, мають досвід успішно проведених справ та складних переговорів.

Чи потрібно родині чи одній людині мати свого адвоката (як лікаря, перукаря, наставника, стоматолога, свою авто майстра тощо), тобто того, хто знаю індивідуальну проблему людини? Відповідь для себе знайшло вже біля чотирьохсот львів’ян, сими десяти сімей, не лише підприємців, директорів підприємств і установ, лікарів, шкільних вчителів, які мають своїх СІМЕЙНИХ АДВОКАТІВ®.

Окрім вирішення конкретних правових завдань, Адвокатська компанія “AVELEX” має тісні

зв’язки з іноземними партнерами, що дозволяює захищати та представляти інтереси клієнтів у країнах Євросоюзу, супроводжувати їх під час навчання і роботи за кордоном.

Унікальність Адвокатської компанії “АВЕЛЕКС” - у її незвичному підході, що базується на колективній безпеці всіх абонентів, доступі до висококваліфікованої адвокатської та детективної допомоги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...