• Головна
  • Львівський університет вперше в історії України головує в Європейській Асоціації з питань безпеки
18:00, 3 червня 2013 р.

Львівський університет вперше в історії України головує в Європейській Асоціації з питань безпеки

Український вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій вперше в історії України буде головувати в Асоціації навчальних та наукових установ, які займаються питаннями безпеки людини (EFSCA).

Відповідне рішення прийняли під час засідання Генеральної Асамблеї організації у Мінську, 30 травня 2013 року. Наступного року засідання Генеральної асамблеї EFSCA відбудеться на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

«Президент та Уряд України визначили Євроінтеграцію пріоритетним вектором зовнішньої політики. Наш навчальний заклад входить до Асоціації з 2008 року. Це дозволяє нам використовувати досвід провідних європейських країн з питань безпеки, координації спільних дій між рятувальними службами України та європейських держав під час масштабних надзвичайних ситуацій, розробляти спільні стандарти та концепції безпеки, використовувати наукові напрацювання та досвід підготовки фахівців. Зрештою, завдяки реалізації масштабних міжнародних проектів, вдалося отримати коштовне пожежно-рятувальне спорядження», – зазначив речник ЛДУ БЖД ДСНС України Антон Крук.

На заходах у Мінську зібрались представники країн Євросоюзу, які входять до Асоціації, Азербайджану та Білорусії. Львівський навчальний заклад ДСНС України на міжнародному форумі представляли проректор з науково-дослідної роботи Тарас Рак та начальник сектору міжнародного співробітництва Олександр Святкевич.

Учасники Асамблеї обговорили питання уніфікації та стандартизація програм підготовки фахівців для пожежно-рятувальних служб та визначили напрямки подальшої співпраці.

Нагадаємо, що Львівський державний університет безпеки життєдіяльності визнаний Лідером національної освіти в галузі безпеки людини та кращим з міжнародного співробітництва у сфері освіти і науки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...