• Головна
  • Що таке фланці, їх різновиди та сфера застосування
Новини компаній
17:40, 24 листопада 2021 р.

Що таке фланці, їх різновиди та сфера застосування

Новини компаній

Здалеку довгі та величезні магістральні трубопроводи для газу, нафти, води та пари здаються такими собі безперервними та суцільними лініями. Проте варто лише нам з вами підійти до них трохи ближче, одразу ж стають помітними стики цих самих труб. Усе це відповідно і є та сама відповідь на розповсюджене запитання «Що ж таке фланець?».

Примітно що ці вироби бувають різноманітні: квадратні та круглі, плоскі й сталеві приварні або й зовсім комірцеві сталеві фланці. Вся ця зазначена продукція сьогодні у величезній кількості доступна на сучасному ринку. Багато хто до цього часу впевнений в тому що фланці зовсім не важливі для нашого із вами життя. Проте це зовсім не так оскільки завдячуючи їм можна гарантувати безпеку трубопроводів.

Що таке фланці, їх різновиди та сфера застосування, фото-1

Що таке фланці?

Фланці – інноваційні вироби сучасності, що їх зазвичай використовують попарно. Говорячи більш простими словами, це квадратна або ж кругла деталь кріплення, куди вставляють трубу або будь-які інші елементи трубопроводів. У свою чергу в інший фланець вставляють іншу трубу, А уже потім ці два кріпильні елементи стягують спеціальними болтами. Задля цього по всьому зовнішньому периметру фланців завчасно розташовують велику кількість отворів.

Інші різновиди виробу надягають на кінець труби. Відповідно саме місце з'єднання цієї труби із фланцем надійно заварюється. Таким чином виходить що фланець для труби – надзвичайно надійний сполучний елемент для:

  • трубопроводів з резервуарами;
  • судин з валами;
  • приладів та не лише.

Для фланців в обов'язковому порядку підбирають вірне фланцеве кріплення. Це можуть бути як гайки з болтами, так і шпильки з шайбами. До слова, різновид та міцність кріплення безпосередньо залежатиме від температури та тиску, а також самого типу середовища, котре транспортується.

Для чого саме потрібні фланці?

Фланці використовують для герметичного з'єднання між собою різного діаметра труб. Крім того, завдячуючи їм також вдається надійно закріплювати на трубопроводах різноманітні пристрої та навіть арматуру. А ще вони використовуються з метою безпечного підведення труби до входу в резервуарі або ж посудини під тиском чи інші апарати. Серед основних різновидів фланців спеціалісти виділяють ряд наступних:

  • плоскі;
  • перехідні;
  • комірцеві;
  • глухі;
  • різьбові;
  • вільні.

Де саме можна знайти найширший асортимент фланців?

Для того аби за демократичними цінами придбати фланці на будь-який смак та бюджет, обов'язково завітайте в асортимент популярного в Україні інтернет-магазину компанії «UKS-GROUP UKRAINE». Тут працюють кваліфіковані та досвідчені працівники, котрі залюбки не лише безоплатно проконсультують клієнтів та нададуть вичерпні відповіді на цікавлячі їх запитання, але й професіонально допоможуть підібрати потрібні фланці й інші категорії товарів.

Лише 100% якісна й надійна продукція, індивідуальний підхід до замовлень, величезний асортиментний вибір за демократичною вартістю, все це та багато іншого в компанії «UKS-GROUP UKRAINE» пропонують кожному своєму клієнту. Більш детальні консультації можливі по одному з номерів телефонів (067) 594-08-72 / (050) 422-27-45 / (044) 333-88-11 або поштової адреси – [email protected]

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...