• Головна
  • МФО які можуть дати перекредитування мікрозаймів онлайн?
Новини компаній
15:00, 2 листопада 2021 р.

МФО які можуть дати перекредитування мікрозаймів онлайн?

Новини компаній

Світова фінансова криза, що вибухнула в 2008 році, привів до того, що досить велика частина населення стала жити від «зарплати до зарплати». Ситуація різко погіршилася в 2020 році, коли в світі вибухнула пандемія COVID-19. Багато країн змушені були вдатися до жорстких заходів щодо запобігання швидкого поширення інфекції шляхом введення строгих карантинних заходів, різко обмеживши виробництво і роботу багатьох громадських закладів. Все це призвело до різкого зниження економічного зростання, і, як наслідок, до ще більш жалюгідного фінансового стану нижчих верств населення. З цієї причини, різко збільшилася кількість прострочених кредитів.

Будь прострочений клієнтом кредит обов'язково фіксується в бюро кредитних історій, яким користуються всі фінансові установи, що видають кредити. Тому, особа, яка має негативну кредитну історію, різко знижує свій шанс на отримання кредиту в банку. Щоб уникнути попадання в неприємну ситуацію, деякі позичальники вдаються до процедури перекредитування або рефінансування.

МФО які можуть дати перекредитування мікрозаймів онлайн?, фото-1

Що таке перекредитування?

Перекредітованієм називають оформлення нового кредиту, який буде направлений на погашення старого кредиту. Зазвичай новий кредит надається на більш тривалий термін. Фактично позичальник повинен буде виплатити велику суму в порівнянні з першим кредитом, але, розтягнуту на більш тривалий термін, що знизить поточну фінансове навантаження, тобто, позичальникові доведеться, наприклад, виплачувати по 1000 грн на місяць протягом 5 років, замість того , щоб виплатити 10 000 в місяць одноразово. Фактично клієнт виплатить замість 10 000 грн 60 000 грн, які будуть розтягнуті на набагато більш тривалий термін.

Де можна оформити перекредитування?

Популярні українські МФО, в яких можна оформити перекредитування позики онлайн на вигідних умовах: Moneyveo, Tradition, CreditKasa, CreditPlus, CCloan.

Одним з найпопулярніших джерел рефінансування є мікрофінансові організації (МФО), які в останні роки розплодилися, як «гриби після дощу». У чому полягає перевага мікрокредитування:

  • Мінімальний пакет документів, які потрібні для оформлення кредиту.
  • Оперативність оформлення заявки, яку можна зробити в режимі онлайн віддалено, зазвичай, на отримання кредиту йде не більше 1 години.
  • Висока ймовірність отримання мікропозик «проблемним» категоріям населення: безробітних, студентам, пенсіонерам.
  • Сервіс МФО, як правило, доступний цілодобово в режимі нон-стоп, тому, грошима можна перехопити в будь-який момент часу.
  • Постійним клієнтам МФО пропонують різного роду знижки, акції або бонуси, іноді виходить, що на короткий проміжок часу грошима можна перехопити практично безвідсотковий.
  • У деяких МФО працюють спеціальні програми лояльності, які можуть надати кредитні канікули при певних обставинах своїм клієнтам.

Головний мінус кредитування в МФО - це висока процентна ставка по взятому кредиту, яка вважається щодня, а також неможливість отримати великий кредит на тривалий термін. Перш, ніж вдаватися до перекредитування в МФО, клієнт повинен урівняти свої можливості щодо своєчасної віддачі взятого кредиту, в іншому випадку, у позичальника можуть виникнути серйозні проблеми, і повернути доведеться суму, в декілька разів перевищує взяту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...