• Головна
  • Київстар знову визнаний одним із кращих роботодавців України
Новини компаній
17:10, 1 листопада 2021 р.

Київстар знову визнаний одним із кращих роботодавців України

Новини компаній

У 2021 році рейтинг HR-менеджерів очолила Оксана Олійник – директорка із персоналу та розвитку організації Київстар. А телеком оператор посів друге місце серед кращих роботодавців України. Такі дані були отримані у результаті традиційного дослідження delo.ua і опубліковані в журналі «ТОП-100. Рейтинги найбільших». 

Рейтинг формувався на основі аналізу політики розвитку різноманітності та інклюзивності компаній, рівня оплати праці, лояльності працівників, системи кар'єрного зростання та підходів до розвитку персоналу, а також загальної ціннісної пропозиції на ринку праці. Учасників оцінювали експертне журі (60%) та редакційна колегія (40%). До рейтингу увійшли міжнародні компанії, які спеціалізуються на пошуку та оцінці топ-менеджерів і консалтингові компанії, що працюють у сфері управління людськими ресурсами. Цього року в рейтингу взяли участь 200  компаній-роботодавців та стільки ж HRD.

«Нам довелося швидко адаптуватися до умов коронакризи,  однак Київстар як роботодавець гідно прийняв виклик. За короткий час нам вдалося трансформувати HR-команду для впровадження інновацій, автоматизації бізнес-процесів, і, як наслідок, впровадження нової моделі роботи, –коментує Оксана Олійник. – «Для нас, як для відповідального роботодавця пріоритетом є турбота про команду, яка в Київстар також поширюється на сім'ї працівників. Ми орієнтуємося на захист від Covid-19, підтримку фізичного та ментального здоров'я, навчання та розвиток, а також підтримку командного духу, що особливо важливо в умовах віддаленої роботи».

Нова гібридна модель роботи розроблена в компанії на основі запитів працівників і тенденцій ринку праці. Компанія регулярно проводить опитування співробітників, метою яких є визначення настрою і потреб людей. Результати опитувань показують, що рівень залучення співробітників складає 80%, а показник  eNPS за останній рік виріс вдвічі. 

Київстар спрямовує чимало зусиль на  боротьбу з Covid-19. Страхування працівників, можливість застрахувати родичів за корпоративним договором, організація вакцинації в офісах (станом на жовтень 1940 осіб вакциновані, з яких 1851 співробітник вже отримав 2 дози вакцини), підтримка працівників та членів їх сімей, які захворіли (закуплено 15 кисневих концентратів, проведення тестування), профілактичні заходи щодо запобігання поширенню хвороби.

В умовах віддаленої роботи актуальним стало питання підтримки балансу між особистим життям і роботою. Телеком оператор розробив комплексну програму забезпечення добробуту співробітників – проект «Крутософія». Програма охоплює наступні сфери: фізичне та психічне здоров'я; баланс між особистим життям і роботою; сім'я, дозвілля та хобі; відносини з іншими; фінансова обізнаність. 

Київстар – відповідальний роботодавець, що переймається проблемами на ринку праці. З 2019 року компанія реалізує проект Returnship, метою якого є привернення уваги до питання вікової дискримінації роботодавців щодо кандидатів на роботу. Returnship – це програма стажування для досвідчених фахівців, які через тривалу перерву в стажі не можуть повернутися до кар'єри або відчувають труднощі зі зміною напрямку роботи. У 2021 році програма розширилася, крім 4-місячного стажування, компанія проводить 3-тижневе навчання з «повернення до професії».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...