• Головна
  • Beer Set: прагнемо удосконалити культуру споживання пива
Новини компаній
15:00, 19 жовтня

Beer Set: прагнемо удосконалити культуру споживання пива

Новини компаній
Beer Set: прагнемо удосконалити культуру споживання пива

Чотири роки тому на пивній мапі України з’явилася мережа магазинів Beer Set. Це заклади з найширшим у Львові вибором крафтового пива від відомих виробників розливного пива України. Сьогодні мережа налічує 43 магазини у Львові та Стрию. Формат магазинів передбачає 20 кранів розливного пива, яке продається винятково на виніс, більше 50 видів закусок, а також пивну атрибутику.

Від самого початку роботи тут поставили собі за мету: не тільки відтворити культуру споживання пива на прикладі досконалого обслуговування, але й вдосконалити її, зробити іншою, зробити кращою. Словом, зробити так, щоб кожен ковток пива дарував споживачеві незабутні враження.

– Ми хочемо показати, що український напій сміливо може конкурувати з європейськими. Сьогодні в Україні є багато пивоварень, які виробляють якісне смачне пиво. Досягнемо результату тоді, коли людина приїде з пивних країн, наприклад, Чехії чи Бельгії, й скаже, що українське пиво навіть краще за тамтешнє, – стверджують засновники.

Beer Set уже зарекомендував себе як надійний партнер пивоварень, а для споживачів – як місце, де пиво завжди свіже та якісне, де можна скуштувати найрізноманітніші сорти. Серед найпопулярніших – елі, лагери, портери та стаути. Пиво, яке має з’явитися на країнах, тут обирають усією командою. Процес відбору напою на кран проходить у кілька етапів: спочатку відбувається знайомство та співбесіда з представником пивоварні, потім – дегустація пива, відвідини пивоварні та знайомство з процесом виробництва пива. І тільки впевнившись у тому, що пиво справді якісне та зварене за належних санітарних умов, його запускають у продаж.

Тут співпрацюють з українськими крафтовими (та не тільки) броварнями, як-от з Театром пива «Правда»,

«Бургомістром», «Хмільним Левом», а також з пивзаводами «Опілля» та Zeman.

– Співпрацюємо з тими пивоварнями, які можуть відповідати нашому рівню потужностей. От, наприклад, ми вказали, що нам потрібна енна кількість літрів, відповідно, потрібно, щоб уже на наступний день ми отримали пиво в потрібному обсязі. Ми залежні від пивоварень, а вони – від нас. Ми даємо їм стимул розвиватися, і навпаки, самі розвиваємося разом з ними, – додають засновники мережі.

Загалом, Beer Set – це вельми амбітний проєкт, який невпинно розвивається як кількісно, так і якісно.

– У майбутньому ми прагнемо збільшити кількість пивних закладів не лише у Львові та на території України, а й виходити на зовнішній ринок. А чому би ні? У нас є достатній вибір чудового продукту, який здатен конкурувати за якістю з європейським, а головне – представляє українське пивоваріння, українську пивну культуру.

https://www.instagram.com/beerset.lviv/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...