• Головна
  • Коронавірус у Львові та області: епідситуація станом на 17 жовтня
09:47, 17 жовтня 2021 р.
2
Надійне джерело

Коронавірус у Львові та області: епідситуація станом на 17 жовтня

За минулу добу коронавірус у Львові та області виявили у 588 осіб. 

Станом на ранок 17 жовтня у Львові та області загалом підтверджено 163 737 випадків інфікування коронавірусом, із яких 4 174 - летальні та 139 564 пацієнти одужали. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради

За вчорашню добу лабораторні центри провели 2 033 ПЛР-тести. Виявили 588 позитивних результатів, серед них 213 - у львів’ян.

У стаціонарах Львова із пневмоніями перебувають 772 особи: із них 726 із них мають підтверджений коронавірус, 54 людини перебуває у реанімації, 22 особи підключені до апаратів штучної вентиляції легень.

За останню добу до медзакладів поступило 47 осіб, виписано – 11. Із них у Клінічну лікарню швидкої меддопомоги -  27 осіб, виписали - 10, у 8 міську лікарню - 13 осіб, виписали - 1, у 1 міську лікарню - 6 осіб, виписали - 0, у 5 лікарню поступила 1 особа, виписали - 0.

Коронавірус у Львові: ситуація станом на 17 жовтня, Фото: пресслужби Львівської міськради

Коронавірус у Львові: ситуація станом на 17 жовтня, Фото: пресслужби Львівської міськради

Читайте також: Черги у львівських центрах вакцинації, - ФОТОФАКТ

Фото на головній умовне, автор: Роман Балук 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #коронавірус #Львівщина #новини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Усі матеріали, що стосуються поширення коронавірусу у Львові, Україні та світі, останні новини від державної влади та міста, корисна інформація для українців, поради від лікарів, актуальна інформація про роботу закладів громадського харчування, торгових центрів тощо.

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Таня Павлівна Крижовець
17 жовтня 2021 р., 10:10
Якщо Бог не дає ради тому, що відбувається... потрібно відповідати за злочини і молдаван кегебістів Фільо і бандюг Зубиків, і судді Овсієнка А., поліцейської маніячки Муравської, мафії Кононенко, що віджимають батьківську і дідівську домівку, за знущання над батьками і братом, за смерть чоловіка задля моєї рідної землі і хати!!! Доки буде наявна злочинність поліції і управління, доти буде війна. А це не допоможе, буде - ядерна. стріляти ту брехливу шизануто-дебілкувату молдаво-українську падлоту за геноцид, репресії і мародерство… цих деградованих тварюк тільки винищувати... тут більше нічим не допоможеш.
Kristina Miorr
17 жовтня 2021 р., 17:37
А чому не показують статистику смертності після вакцинації?????????
Оголошення
live comments feed...