• «Чайка» – «Карпати»: «леви» з великим рахунком перемагають на виїзді та виходять на перше місце
18:28, 16 жовтня 2021 р.

Сьогодні, 16 жовтня, львівські "Карпати" на виїзді зіграли з "Чайкою" із Петропавлівської Борщагівки Київської області у матчі 14-го туру Другої ліги у групі «А».

Головний тренер «левів» Андрій Тлумак зробив дві зміни у стартовому складі «Карпат». Вже з першої хвилини замісць Повалія грав Амбросій Чачуа, а Сімініна замінив Маткобожик.

Львівʼяни почали гру дуже агресивно та впевнено. Після подачі Болденков міг відкривати рахунок — але мʼяч після його удару головою влучив поперечину.

А на 6-й хвилині Кожанов отримав пас від Галенкова та влучним ударом відправив сферу у нижній кут воріт Іванова — 0:1!

На 27-й хвилині розіграш кутового виявився для «левів» результативним. Кожанов подав на Приймака і півзахисник «Карпат» ударом головою подвоїв перевагу львівʼян.

А наприкінці першого тайму «леви» довели рахунок до розгромного. Арбітр зафіксував гру рукою у штрафній борщагівців — Денис Кожанов впевнено реалізував пенальті — 0:3.

Гра була зроблена вже у першому таймі.

Але і другому таймі «зелено-білим» вдалося забити ще один гол. При цьому зробили це «Карпати» знаходячись у меншості. На 85-й другу жовту отримав Денис Притиковський і «леви» залишились вдесятьох.

Вже у компенсований час Буднік вийшов сам на сам з воротарем «Чайки» і влучно пробив – 0:4!

«Карпати» перемагають у восьме поспіль і виходять на перше місце у турнірної таблиці. Наступний матч «Карпати» зіграють вдома на стадіоні «Україна» проти мукачевського «Мункача».

16 жовтня. Початок – 15:00. Макарів. Стадіон "імені М.Х. Бруквенка"

"Чайка": Іванов, Потопальський, Василенко (Погранічний, 88), Сичевський (Тименко, 70), Мосіюк, Бартошук (Аракелян, 70), Малишкін (Кузнєцов, 76), Русьян (Лазарець, 70), Музиченко, Довгий, Соловйов.

Запасні: Міхєєв, Злотар, Родрігес, Шакун, Цебро, Мнишенко, Клименко.

Головний тренер – Владислав Савчук.

"Карпати": Сілецький, Болденков, Лобай (Притиковський, 65), Маткобожик, Галенков (Дударенко, 62), Заставний, Приймак, Ткачук, Чачуа (Єрмаченко, 78), Кожанов (Повалій, 67), Гуменюк (Буднік, 46).

Запасні: Вульчин, Чіпак.