• Збірна України у Львові не змогла втримати переможний рахунок у матчі з Боснією, - ФОТО
00:31, 13 жовтня
1
Надійне джерело

У вівторок, 12 жовтня, на стадіоні “Арена Львів" у матчі 8-го туру кваліфікації на чемпіонат світу 2022 року збірна України зіграла внічию зі збірною Боснії і Герцеговини -1:1.

Гра почалася дуже вдало для підопічних Петракова. На 15-й хвилині Ярмоленко у штрафній ударом в дотик замкнув простріл Циганкова — 1:0!

Збірна України у Львові не змогла втримати переможний рахунок у матчі з Боснією, - ФОТО, фото-1

За десять хвилин Соболь чудовим пасом вивів сам на сам Тимчика — але на жаль, удар українця був повз ворота.

На 29-й хвилині Циганков після удару головою відправив сферу у дальній кут воріт боснійців, але знову вище воріт.

На 34-й хвилині боснійці мали шанс забити голи — але  українські захисники взяли на себе їх удари по воротах Пятова.

Наприкінці першого тайму Пятов потягнув удар Хаджиахметовича, але на щастя, Превляк схибив на добиванні.

На 50-й хвилині Тимчик вийшов сам на сам і пробив у дільній кут — але мʼяч пройшов в лічених сантиметрах від штанги боснійців.

А потім стався перелом у матчі. Збірна Боснії після замін заграла агресивніше та піднеслася  як тілом, так і духом.

На 69-й хвилині Пятов у відчайдушному сейві рятує команду після підступного удару Джеко.

А на 77-й хвилині Боснія зрівнює рахунок. Ахмедходжич отримав передачу у штрафному майданчику та  точним ударом відправив сферу у дальній кут воріт Пятова — 1:1

На жаль, вихід на заміну Зубкова та Булеци замісць Циганкова та Ярмоленка, не додав збірної креативу.

У підсумку 1:1. Команда Петракова ще залишає шанси на друге місце у групі. Але для цього 16 листопада збірній Україні, як мінімум треба бути перемогти у гостях збірну Боснія і Герцеговина.

Україна — Боснія і Герцеговина — 1:1 (1:0)

Голи: Ярмоленко (15) — Ахмедходжич (77).

Україна: Пятов (к), Тимчик, Забарний, Кривцов, Матвієнко, Соболь, Степаненко, Шапаренко (Сидорчук, 72), Циганков (Булеца, 82), Ярмоленко (Зубков, 82), Яремчук (Сікан, 72).

Запасні: Бущан, Різник, Сирота, Корнієнко, Харатін, Шабанов, Довбик, Караваєв.

Тренер: Олександр Петраков.

Боснія і Герцеговина: Шехич, Стеванович, Хаджикадунич, Ахмедходжич, Чівич, Налич (Сарич, 58), Хаджиахметович, Колашинац (Ковачевич, 90+1), Гояк (Прцич, 58), Превляк (Демірович, 82), Джеко (к).

Запасні: Василь, Пірич, Газибегович, Джумич, Зількич, Менало, Ціпетич, Йовічич.

Тренер: Івайло Петев.