• «Львів» - «Дніпро-1»: долю матчу вирішив неймовірний гол Довбика, - ФОТО
20:47, 2 жовтня 2021 р.
Надійне джерело

«Львів» - «Дніпро-1»: долю матчу вирішив неймовірний гол Довбика, - ФОТО

Сьогодні, 2 жовтня в стартовому матчі туру УПЛ в Тернополі, ПФК «Львів» грав з «Дніпром-1».

Матч було перенесено зі Львова в Тернопіль, щоб підготувати поле на «Арені Львів» до важливого матчу збірної України до  відбору  чемпіонату світу.

Вже на другій хвилині Артем Довбик рвонув зліва до воріт і пробив з найгострішого кута. Мʼяч по неймовірної траєкторії залетів у «десятку» воріт дніпрян. Як пізніше виявилось цей фантастичний гол у стилі Марко ван Бастена у підсумку і вирішив долю всього матчу 0:1.

«Львів» - «Дніпро-1»: долю матчу вирішив неймовірний гол Довбика, - ФОТО, фото-1, Фото: ФК "Дніпро-1"

На 12-й хвилині Ільющенков отримав травму після удару в голову коліном, але мужній голкіпер «містян» після паузи все ж знайшов сили продовжити гру.

На 43-й хвилині швидку атака львівʼян завершував Шина ударом з лінії штрафної, но мʼяч полетів вище воріт.

У другому таймі, щоб переломити хід матчу Дулуб кинув у бій свіжі сили. Шину замінив Крушинський, а Бусько Ернест.

І заміни наставника «містян» мали шанс зіграти. Але з початку збільшити перевагу гостей мав Довбик.

На 62-й хвилині нападник дніпрян небезпечно бив головою, але мʼяч трохи розминувся з воротами.

Після цього пройшла стрімка атака львівʼян — Якімець бʼє, але голкіпер відбиває удар і мʼяч летить у поперечину.

Ще через пару хвилин після розіграшу кутового Гуцуляк головою накидав до лінії воротарської, а Довбік намагався потилицею переправити далі — Ільющенков вчасно реагує.

На 81 — хвилині чудову нагоду зрівняти рахунок мав Ернест. Але мʼяч після його удару головою взяла на себе штанга воріт «Дніпра-1».

Гості ж, своєю чергою, могли перед самим фінальним свистком збільшити перевагу в рахунку, проте Назарій Русин, втікши зі своєї половини поля віч-на-віч з Ільющенковим  і обігравши воротаря, не влучив вже по порожніх воротах.

ПФК «Львів», на жаль, програє і залишається на 13 місті у турнірній таблиці чемпіонату.