
15:23, 24 травня 2013 р.
Державне замовлення в цьому році зменшено, - Табачник
Цього року 85 тисяч абітурієнтів зможуть вступити на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра за державним замовленням.
Про це заявив міністр освіти і науки Дмитро Табачник під час своєї доповіді у парламенті сьогодні.
«Хотів би сказати, що державне замовлення в цьому році зменшено на економічні та юридичні професії, а сумарний прийом в цьому році за державним замовленням на програми бакалаврату буде складати понад 85 тисяч», – розповів Дмитро Табачник.
Як відомо, обсяг прийому для підготовки фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра у 2012 році був встановлений на рівні 127 200 осіб, в тому числі за денною формою навчання – 108 тисяч осіб.
Кількість учасників зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), тобто тих осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів у 2013 році складає 322 133 абітурієнти.
Минулого року для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні було зареєстровано майже 329 тисяч абітурієнтів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Духовні цінності, що об’єднують родину: чому християнський магазин biblia.in.ua стає надійним вибором
Новини компаній
16:00
Вчора
Як правильно обрати свого кардіолога?
Новини компаній
13:00
Вчора
ТОП новини
Оголошення
20:28, 16 грудня
20:28, 16 грудня
20:28, 16 грудня
18:44, 12 грудня
20:28, 16 грудня
