
15:40, 22 вересня 2021 р.
Надійне джерело
"Жовта зона" у Червонограді: як працюватимуть школи, - ВІДЕО
У Червоноградській міській раді розповіли про те, скільки шкіл у громаді із 23 вересня переведуть на дистанційне навчання через "жовту" зону карантину.
Очно навчатимуться лише школярі НВК №13 у Соснівці. Про це повідомив начальника відділу освіти Червоноградської міської ради Ігор Гомонко.
"Із 21 школи лише НВК №13 у Соснівці має право продовжити навчання у стінах навчального закладу, адже там є 80% вакцинованих працівників. Ще два заклади - під питанням і воно вирішуватиметься завтра", - зазначив посадовець.
Якщо працівники довакцинуються, заклад освіти матиме право повернутися до очної форми навчання.
Нагадаємо, із 23 вересня Львів та область, як і вся територія України, переходять у "жовту" зону карантину. Детальніше про те, які обмеження діятимуть, читайте за посиланням.
Читайте також: "Ми прийняли соломонове рішення": Садовий каже, що всі школи у Львові працюватимуть
Фото на головній: molbuk.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:45
Вчора
15:10
Вчора
Оголошення
16:53, 5 грудня
19
19:40, 4 грудня
15

Коментарі