15:07, 20 вересня 2021 р.
Надійне джерело

У Львові вручили грошові премії призерам Паралімпійських ігор в Токіо, - ФОТО

Призери Паралімпіади зі Львова отримали грошові премії від мерії.

Міський голова Львова Андрій Садовий вручив премії за здобутки львів’янам-призерам XVI Літніх Паралімпійських Ігор у Токіо Віктору Дідуху, Наталії Морквич, Роману Павлику. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Так, спортсмени отримали по 250 тисяч гривень, а їхні тренери по 100 тисяч гривень. Оскільки Віктор Дідух виборов дві медалі, то отримає від міста 500 тисяч гривень.

"Я все життя тренувався, щоб потрапити на Паралімпіаду. Після минулих Ігор в 2016 році я активно готувався до Токіо. Ці Паралімпійські Ігри запам’ятались великими переживаннями, адже ми кожного дня здавали текст на коронавірус, і можна було в будь-який момент злетіти зі змагань. Окрім того, були важкі самі ігри. Радий, що на фіналі своєї спортивної кар’єри я здобув ці срібні нагороди", - поділився Віктор Дідух.

Мерія преміювала львів’ян-призерів Паралімпійських Ігор у Токіо, Фото: ЛМР

Нагадаємо, цьогоріч на Паралімпійських Іграх львів’яни вибороли 4 медалі:

• Віктор Дідух - 2 місце в особистих змаганнях з настільного тенісу та 2 місце в командних змаганнях з настільного тенісу на XVI Літніх Паралімпійських ігор
  • Наталя Морквич - 2 місце на XVI Літніх Паралімпійських ігор (клас А) в особистих змаганнях з фехтування на візках (рапіра)
  • Роман Павлик - бронзовий призер XVI Літніх Паралімпійських ігор в Токіо (2021) у стрибках в довжину (клас Т36)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію