На площі Галицькій прибрали кіоск з шаурмою, який демонтовували з скандалом, - ФОТОФАКТ

На площі Галицькій у Львові демонтували МАФ.

Кіоск з шаурмою, що розташовувався поруч із колишнім фонтаном "Кульбаба", вже демонтували. Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач.

Він зазначив, що кіоск, в якому продавали шаурму, заважав реконструкції фонтану та громадського простору.

"Із перспективної схеми тимчасових споруд він був вилучений ще в грудні 2019 року. Як і ще майже 200 МАФів у місті. А отже, потрапив у список на демонтаж. І власник цього кіоску про це знав. Особисто не раз зустрічався з цим власником. Той бачив тільки один варіант. Та на жаль, місто не могло погодили сусідство кіоску з кебабами поруч із королем Данилом", - наголосив Любомир Зубач.

МАФ вже демонтували, Фото:Facebook/Любомир Зубач МАФ вже демонтували, Фото:Facebook/Любомир Зубач МАФ вже демонтували, Фото:Facebook/Любомир Зубач

Місяць тому на засіданні робочої групи ще раз розглядали заяву власника про повернення кіоску в комплексну схему. Але робоча група відмовила йому і наголосила, що кіоск із шаурмою більше не може залишатися на площі Галицькій, адже реконструкція простору вступає в активну фазу.

"Кілька разів пропонували добровільно, своїми силами забрати павільйон. Власник відмовлявся, тому було прийнято рішення про примусовий демонтаж", - зауважив заступник міського голови з містобудування.

Втім під час нинішнього демонтажу МАФУ не обійшлося без шарпанини.

"Прикро, що дійшло до рукоприкладства і було вчинено напад на працівника "Муніципальної варти". Той був змушений захищатися - врешті картинки шарпанини для ЗМІ і заяви в поліцію щодо інциденту", - написав Любомир Зубач.

Читайте також: Під час демонтажу МАФу в центрі Львова власник напав на "муніципала"

Львів МАФ площаГалицька демонтаж
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
4.5 добре
(4 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Корисність
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі