• «Рух» не зміг утримати перемогу у матчі с «Зорею», - ФОТО
19:37, 11 вересня 2021 р.
Надійне джерело

«Рух» не зміг утримати перемогу у матчі с «Зорею», - ФОТО

У суботу, 11 вересня, у матчі сьомого туру УПЛ на «Арені Львів» «Рух» приймав луганську «Зорю».

Нагадаємо, що для львівʼян це був тільки другий матч під керівництвом досвідченого тренера Леоніда Кучука, а луганчани після серії невдалих ігор на старті чемпіонату провели перед цим туром безпрограшну трьох матчеву серію.

На перших хвилинах перевагою володіли гості. «Зоря» мала три нагоди відкрити рахунок у матчі. Після двох дальніх ударів Кабаєва мʼяч пролетів у лічених сантиметрах над поперечиною воріт львівʼян. А потім Кочергін поспіхом вдарив після виходу два в один.

Перший удар по воротях «Зорі» «жовто - чорні» нанесли лише на 28-й хвилині — але Мацапура впевнено парирував дальній удар Федорчука.

Через чотири хвилини Вернідуб ціною фолу та жовтою картки зірвав вихід сам на сам у «Руха».

«Рух» не зміг утримати перемогу у матчі с «Зорею», - ФОТО, фото-1, Фото: ФК "Рух"

На 34-й хвилині Паньків відбив кручений удар Кабаєва по центру воріт львівʼян.

Але на 37-хвилині «Руху» вдалося вийте вперед. Вернидуб зіграв незграбно біля штрафної та Борячук «вкрав» у захисника мʼяч та сильним ударом відправив сферу у лівий кут воріт «Зорі» - 1:0.

Наприкінці першого тайму Гладкій мав нагоди зрівняти рахунок, але мʼяч після удару нападника полетівповз ворота.

На 48-хвилині Паньків знову рятує ворота «Руха» після дальнього удару Аллахяра.

На 60-й хвилині Гладкий все ж забиває, але на щастя для львівʼян за секунду до цього арбітр зафіксував у нападника «Зорі» порушення правил.

Але на 74-й хвилині Вернидуб головую відпасував Аллахяру та іранський легіонер стрімко втік від захисників «Руху» те реалізував вихід сам на сам.

На 83-й хвилині Паньків у котрий раз рятує ворота львівʼян після сильного удару Кочергіна.

На 87-й хвилині вже Шахаб міг вивести луганчан уперед. Форвард «Зорі»втік самна сам, прибрав голкіпера, алене влучив вже у порожні ворота ...

Але останню нагоду змінити рахунок у матчі мали все ж львівʼяни. Вже у компенсований час Федорчук закрутив мʼяч зі стандарту, але круглий пролетів вище воріт.

У підсумку нічия — 1:1.

Після матчу «Рух» з вісьма очками займає восьму сходинку у турнірній таблиці.

Чемпіонат України.  7 тур. «Рух» (Львів) – «Зоря» (Луганськ) 1:1 (1:0).

11 вересня 2021 року. Львів, стадіон «Арена Львів», 4178 глядачів.

Гол:Борячук, 37 – Аллахяр, 74.

Попередження: Мартинюк, 38, Федорчук, 39, Паньків, 62, Мисик, 90+2.

«Рух» (Львів): Паньків, Мисик, Мартинюк (К), Білий, Роман (Гагун, 46), Карасюк, Федорчук, Притула (Кухарук, 70 (Сич, 90), Климчук, Бойчук (Кузик, 81), Борячук (Кондраков, 80).