У Львові відкрили виставку, присвячену українцям-рятівникам євреїв під час Голокосту, - ФОТО

У Львові відкрили виставку, присвячену пам’яті українців-рятівників євреїв у роки Другої світової війни.

9 вересня у головному корпусі Львівської політехніки відкрили банерну виставку, яка присвячена пам’яті українців-рятівників євреїв у роки Другої світової війни. Про це повідомляє кореспонденка сайту 032.ua.

Мобільна виставка Українського інституту вивчення Голокосту "Ткума" складається із семи банерів, які розповідають про Голокост та нацистські табори в Україні, а також про праведників народів світу, які ризикували життям під час Голокосту, щоб врятувати життя євреям від знищення нацистами.

У Львові відкрили виставку, присвячену українцям-рятівникам євреїв під час Голокосту, - ФОТО, фото-1 У Львові відкрили виставку, присвячену українцям-рятівникам євреїв під час Голокосту, - ФОТО, фото-2 У Львові відкрили виставку, присвячену українцям-рятівникам євреїв під час Голокосту, - ФОТО, фото-3 У Львові відкрили виставку, присвячену українцям-рятівникам євреїв під час Голокосту, - ФОТО, фото-4 У Львові відкрили виставку, присвячену українцям-рятівникам євреїв під час Голокосту, - ФОТО, фото-5 У Львові відкрили виставку, присвячену українцям-рятівникам євреїв під час Голокосту, - ФОТО, фото-6 У Львові відкрили виставку, присвячену українцям-рятівникам євреїв під час Голокосту, - ФОТО, фото-7 У Львові відкрили виставку, присвячену українцям-рятівникам євреїв під час Голокосту, - ФОТО, фото-8 У Львові відкрили виставку, присвячену українцям-рятівникам євреїв під час Голокосту, - ФОТО, фото-9 У Львові відкрили виставку, присвячену українцям-рятівникам євреїв під час Голокосту, - ФОТО, фото-10 У Львові відкрили виставку, присвячену українцям-рятівникам євреїв під час Голокосту, - ФОТО, фото-11

"У Львові станом 1939 рік жило 99 тисяч євреїв, у 1944 році залишилося 842. Ми починаємо наші освітні пам’ятні заходи із відкриття тематичної виставки, де кожен може підійти і ознайомитися з цифрами і основною "вижимкою" подій Голокосту", - зазначив директор Регіонального науково-освітнього центру "Голодомор, Голокост: міжнаціональний діалог" при Львівській політехніці Богдан Левик.

Додамо, що також у виші науковий співробітник інституту "Ткума" Олена Іщенко прочитала лекцію на тему "Рятівники євреїв під час Голокосту: регіональний вимір". Цього ж дня відбулося відкриття книжкової виставки "Голокост - особливості регіонального виміру".

"Хочу сказати, що нам потрібно взяти на себе ті болі, через які пройшов єврейський народ, тому що це наші євреї, це українці єврейського походження. І тоді ми доживемо до того моменту, коли Ізраїль визнає Голодомор 1932-33 років геноцидом українського народу, коли Андрей Шептицький, якого ми вважаємо праведником, стане таким в очах всієї світової спільноти і йому буде надане це високе звання", - наголосила під час відкриття виставки Олена Іщенко.

Читайте також: На площі Ринок відкрили виставку "Рік спротиву: як по(в)стає Білорусь", - ФОТО, ВІДЕО

Львів виставка євреї Голокост
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі