• Головна
  • На Дитячому фестивалі нагородили найкращих читачів України 2013 року
10:42, 18 травня 2013 р.

На Дитячому фестивалі нагородили найкращих читачів України 2013 року

Президент Форуму видавців Олександра Коваль привітала обдарованих дітей. Перепитала, чи не втомилися. Чи назбирали слонів і чи бачили живих письменників. Вона сказала їм:

«Наше життя схоже на дві шальки терезів. Одна з них наповнена зернинками не дуже хороших справ, за які нам буває соромно. І друга шалька – це те добре, що ми зробили. Ці терези дуже часто знаходяться майже у рівновазі. Мені здається, що кожна прочитана книжка – додає одну зернинку до шальки хороших справ. І я вірю в це – так наше життя стає добрішим і веселішим».

Також малих, але вже найкращих читачів привітала дитяча письменниця Наталія Гузєєва. Вона, окрім іншого, захоплено зазначила:

«У своєму житті я бачила багато переможців. На боксерському ринзі – одного. На футбольному полі – одинадцять. І ніколи в житті не бачила 45 переможців одночасно»!

Ще одна дитяча письменниця Зірка Мензатюк сказала дітям, що саме вони будуть справжніми громадянами, що мають у своїй країні вагу – бо розумні.

«Я зачудована вами всіма! І тими, що тут не вперше, і тими, що приїдуть в наступні роки. Я б хотіла, аби вас побачила вся Україна. Кожна мама і кожен ваш одноліток! Бо ви – демонстрація того, якими здібними і глибокими стають діти, котрі читають. Як вони багато знають! І радію тому, що ви – це майбутні справжні громадяни. Люди, які будуть щось значити в цьому суспільстві».

Найкращих читачів України нагородили призами та грамотами. Для них також виступили гурти «Ойкумена» і «Джалапіта».

Діти лишилися задоволені. Наприкінці нагородження підходили до мікрофона і дякували, раділи з приводу своєї перемоги. Попереду у них ще багато звершень.

Список переможців

І всі сорок п’ять варті того, аби ми знали їх поіменно.

Це Назар Акімов з с. Гришківці Житомирської обл., Тетяна Безпальчук з м. Токмак Запорізької області, Юлія Березовська з с. Харківка Черкаської обл., Марина Біленька з с. Слобідка Чернігівської обл., Феодосія Бобкова з с. Біла Криниця Чернівецької обл., Анна Бойченко з м. Суми, Дарина Гоч з Тернополя, Анастасія Гребенець з м. Кролевець Сумської обл., Дев’ятко Денис з с.Подібна Черкаської обл., Єлизавета Демченко з м. Татарбунари Одеської обл., Юлія Дереш з смт Ярмолинці Хмельницької обл., Анна Дзюба з с. Наумівка Чернігівської обл., Марія Дмитрик зі Львова, Катерина Душкова з с. Дмитрівка Кіровоградської обл., Олександр Дядечко з м. Новий Буг Миколаївської обл., Юлія Євсюкова з м.Орджонікідзе Дніпропетровської обл., Мар’яна Залецька з с. Поточище Івано-Франківської обл., Марія Кір’якова з м. Макіївка Донецька обл., Вікторія Климчук з с. Крилів Рівненської обл., Вікторія Коваленко з м. Дзержинськ Донецької обл., Оксана Комар з с. Нижній Струтень Івано-Франківської обл., Зорина Корнієць з м. Бобринець Кіровоградська обл., Дарія Косвінцева зі Львова, Роман Крук з м. Дубно Рівненської обл., Олександра Кулібаба з с. Великі Лучки Закарпатської обл., Марія Маймескул з м. Вознесенськ Миколаївської обл., Ірина Мартиняк з м. Золочів Львівської обл., Антон Мацишин з с. Чечелеве Полтавської обл., Микола Мельничук з Чернівців, Діана Нечитайло з с. Шоломки Житомирської обл., Вікторія Нікітенко з м. Комсомольськ Полтавської обл., Карина Онишко з м. Балаклія Харківської обл., Олександр Паладій з с. Дмитрівка Одеської обл., Єгор Петрик з с. Семенівка Дніпропетровської обл., Павло Прохоров з Херсону, Наталя Расторгуєва з смт. Нова Водолага Харківської обл., Анастасія Савенко з м. Каховка Херсонської області, Наталія Савич з с. Накваша Львівська обл., Валентин Синенок з Луцька, Анастасія Смоленко з с. Софіївка Одеської обл., Яна Токарз м. Хмельницький, Марія Унтілова з смт Сарата Одеської обл., Юрій Уршанський з м. Виноградів Закарпатської обл., Вероніка Філюк з смт Стара Вижівка Волинської обл., Шкода Владислав з Луцька.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...