• Головна
  • Детектор брехні (поліграф) у Львові – безпека вашого бізнесу
Новини компаній
13:25, 10 серпня 2021 р.

Детектор брехні (поліграф) у Львові – безпека вашого бізнесу

Новини компаній

Досвідчений поліграфолог надає послуги перевірки персоналу підприємств та компаній у Львові за допомогою поліграфу (детектору брехні). Протягом своєї 15-річної практики виявлено шахрайських махінацій та крадіжок на суму понад 15 мільйонів гривень, маю сертифікат Міжнародної корпорації безпеки Security corps SKV. Дані, отримані протягом перевірки на поліграфі, є цілком конфіденційними, не розголошуються правоохоронним органам та після тестування підлягають видаленню. Для зручності проводжу виїзний скринінг, використовуючи професіональний поліграф (детекторі брехні), та перед підписанням угоди готовий провести демо-перевірку однієї особи за адресою компанії-замовника у місті Львів https://biznes-poligrafolog.com/lviv

Детектор брехні (поліграф) у Львові – безпека вашого бізнесу, фото-1

Перевірка на поліграфі для будь-якого бізнесу в місті Львів

Детектор брехні отримав широке застосування у керівництва багатьох підприємств міста Львів: його використовують для перевірки кандидатів при прийнятті на роботу та співробітників компаній у разі виникнення спірних ситуацій. Перевірка на поліграфі є найбільш ефективним, надійним та достовірним способом, що дозволяє в стислий термін та з точністю до 99% отримати повну інформацію стосовно сумлінності та відповідальності кандидатів на посаду, а також працюючого персоналу та осіб, що звільняються. За допомогою детектору брехні можна оцінити наявність потенційних ризиків для вашого бізнесу у місті Львів у багатьох сферах та завчасно їх попередити.

Перед тестуванням на поліграфі обговорюються з замовником всі нюанси та складається перелік актуальних питань, що будуть поставлені співробітнику або кандидату на посаду. Тривалість опитування однієї особи на детекторі брехні складає не більше двох годин, по закінченню яких ви отримаєте повну картину щодо благонадійності працівника вашої компанії у місті Львів.

Види перевірок персоналу на детекторі брехні у місті Львів

Пропоную проведення таких видів перевірок на детекторі брехні для бізнесу у місті Львів:

  • Скринінг кандидатів на поліграфі перед прийманням на роботу – тестування для отримання повної картини стосовно конкретного кандидата (дозволяє оцінити наявність та важливість ризиків, скласти уявлення про те, як працівник виконував обов’язки на попередньому місці роботи та чому звільнився).
  • Профілактичне тестування детекторі брехні у Львові працюючого персоналу – планова перевірка для впевненості в сумлінності працівників і зменшення ризиків виникнення непередбачених ситуацій (крадіжка майна, привласнення коштів компанії та інші).
  • Перевірка на поліграфі співробітників перед підвищенням на посаді або звільненням, наприклад, для запобігання недотримання комерційної таємниці.
  • Перевірка на детекторі брехні за фактом розслідування спірної ситуації – дозволяє оперативно підтвердити або спростувати причетність працівника до зливу інформації конкурентам, отримання відкатів, створення конфліктів з клієнтами.

Керівництву підприємств у місті Львів рекомендується обов'язково використовувати поліграф (детектор брехні) при прийнятті на посаду нових співробітників і практикувати планові перевірки: це допоможе попередити збитки компанії, які можуть стати причиною банкрутства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Детектор брехні #Поліграф #Львів
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Курси валют
Валюта
Купівля
Продаж
USD
41,50
41,75
EUR
45,40
45,55
PLN
10,45
10,60
Оголошення
live comments feed...