• Головна
 • Відкатні ворота - поетапне виготовлення і автоматизація
Новини компаній
11:00, 9 серпня 2021 р.

Відкатні ворота - поетапне виготовлення і автоматизація

Новини компаній

Відмінності відкатних воріт від інших систем полягає в методі відкривання стулки. Зміщення відбувається убік, що оптимізує вільне місце у дворі і на вулиці. Проте для створення цієї схеми треба проаналізувати усі нюанси, скласти коректний план проведення робіт. Основою для самостійного поетапного виготовлення і автоматизації відкатних воріт у Львові стане первинний аналіз консольної системи.

Відкатні ворота - поетапне виготовлення і автоматизація, фото-1

Компоненти воріт, принцип роботи системи

Консольне зрушення каркаса стулки виконується по нижніх роликових опорах. Але для контролю положення конструкції застосовують додаткові компоненти. Вони підвищують безпеку функціонування, надійність. Частину елементів треба зробити самостійно, інші отримуються в комплектах і наборах.

Базовий склад відкатних воріт повинен включати такі компоненти:

 • Стулка. На гратчастий каркас кріпиться обшивка з профнастила, сэндвич-панелей, фільонки або дерев'яного паркану. Мінімальна ширина стулки в 1,5 разу більше, ніж проїзд воріт. Висота не регламентується.
 • Заставний елемент. Виконує функції монтажної основи для фурнітури, одночасно розподіляє тиск стулки на грунт. Робиться з 3 відрізків сталевого швелера, повинен мати п-образную форму.
 • Опорні стовпи. Виконують декілька завдань: місця для установки компонентів фурнітури, часткове утримання відкатної стулки. Для виготовлення використовують труби квадратного перерізу, обов'язковий фундамент для установки.
 • Фурнітура. Комплект призначений для створення консольної системи зрушення стулки. Вибір залежить від характеристики останньої.
 • Автоматика. Додатковий компонент, за допомогою якого роблять схему дистанційного керування, частково автоматизує роботу відкатних воріт.

Найбільші проблеми виникають при виборі фурнітури. Для цього треба розрахувати масу каркаса стулки і обшивки, загальну довжину конструкції. Максимальні значення ваги в комплектах складають 400 кг, для масивних стулок - до 800 кг Довжина каркаса впливає на необхідний розмір профільної балки.

Основні переваги

Поетапно виготовити і автоматизувати відкатні ворота у Львові можна повністю самостійно. Це є основною перевагою консольної системи. Для цього слід правильно підібрати матеріали, комплектуючі. Вибір полегшить великий об'єм довідкової інформації, наочні відеоролики по монтажу і налаштуванню.

Додаткові плюси відкатних воріт:

 • надійність роботи, при правильному налаштуванні фурнітури виключена вірогідність мимовільного відкривання;
 • у відкритому стані не займають площу двору, вулиці;
 • є можливість модернізації, автоматизації;
 • простий ремонт і обслуговування.

Надійність функціонування безпосередньо залежить від дотримання технологи монтажу і налаштування системи. Якщо немає впевненості у власних силах, можна запросити для виконання цих робіт фахівців.

Як автоматизувати відкатні ворота

Автоматика для вiдкатних ворiт призначена для дистанційного контролю положення стулки відкатних воріт. Це робиться за допомогою пультів д/у або іншими штатними засобами. Важливо правильно визначитися з первинними вимогами до комплекту.

Що треба враховувати при виборі автоматики для відкатних воріт:

 • максимально допустиме навантаження, до 2000 кг;
 • матеріал виготовлення зовнішніх і внутрішніх шестернею, не рекомендується брати комплекти з пластиковими моделями;
 • тип кінцевих вимикачів, краще всього зарекомендували себе в роботі магнітні аналоги.

Важливо пам'ятати, що самостійне виготовлення відкатних воріт у Львові безпосередньо залежить від правильності виконання кожного етапу. Треба дотримуватися технології, виконати коректні розрахунки, підібрати комплектуючі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...