• Головна
 • Курс «Профорієнтація для підлітків» у Львові
Новини компаній
11:00, 5 серпня 2021 р.

Курс «Профорієнтація для підлітків» у Львові

Новини компаній

Як грамотно вибрати майбутню спеціальність? На кого вчитися після школи? Який коледж або профіль вибрати після 9-го класу? Як учневі вибрати майбутню професію? Коли краще визначитися з ВНЗ і предметами для ЗНО? Де знайти курси профорієнтації у Львові?

Вибрати затребувану і цікаву спеціальність, отримати гарну освіту для неї – далеко не просте завдання сьогодні. На жаль, далеко не всі учні добре розуміють, як влаштована система освіти в Україні, що потрібно для отримання певної спеціальності та професії, погано уявляють, ким саме хочуть стати.

Курси профорієнтації від Optima Academy у Львові повинні допомогти дітям не тільки краще зрозуміти свої здібності та схильності, правильно оцінювати свої сили та навички, але також дати уявлення про сучасні професії, розповісти, як саме буде відбуватися їх подальше навчання.

Курс «Профорієнтація для підлітків» у Львові, фото-1

Для кого цей курс?

 • Для учнів від 12 років

У середніх класах тільки починається серйозна диференціація предметів. Саме в цей період важливо сформувати чітке уявлення про бажане майбутнє, вибудувати чіткий план його досягнення. Такий підхід не тільки підвищує мотивацію та допомагає дитині робити поінформований та усвідомлений вибір, але й виключає неприємні «сюрпризи» під час вибору профілю навчання в старших класах.

На курсах профорієнтації Optima Academy школяреві допоможуть розібратися в бажаному напрямку, структурі й особливостях шкільної та вищої освіти, розкажуть про вимоги ВНЗ і майбутніх професій, допоможуть скласти індивідуальний план і траєкторію освіти.

 • Для учнів від 14 років

У випускників традиційно немає часу: потрібно готуватися до іспитів і ЗНО, обирати школу, коледж та університет, приймати рішення та розуміти, на кого вчитися далі. На наших курсах ми допоможемо кожному учневі об'єктивно визначити свій рівень знань, сильні та слабкі сторони, розібратися з бажаним напрямом і створити чіткий план досягнення своєї мети.

Вже на цьому етапі ми детально та предметно розглядаємо вимоги ВНЗ, роботодавців і необхідні ключові компетенції майбутніх фахівців, говоримо про можливі нові професії, розглядаємо основні цінності, норми та пріоритети для навчання й професійного росту.

Що входить в курс профорієнтації?

Ми розповідаємо:

 • про структуру й перспективи освіти в Україні та світі, можливості наших учнів;
 • про сучасні та майбутні нові професії, їх перспективи, про різні види кар'єри та їх вимоги;
 • як організувати ефективне навчання, опановувати ключові компетенції та навички, об'єктивно оцінювати свої знання та сили, готуватися до випускних і вступних іспитів;
 • про особливості підприємництва в Україні та що потрібно для створення своєї справи.

Ми допомагаємо:

 • обрати напрям навчання та професію, що має попит на ринку праці, виходячи з інтересів, здібностей і цінностей учня;
 • скласти індивідуальну освітню траєкторію, виділити важливі навчальні вітчизняні та міжнародні проекти, програми та можливості для практики, розпланувати навчання та створити професійний план;
 • об'єктивно аналізувати та критично оцінювати пропозиції ВНЗ, освітніх проектів і нових напрямків;
 • розглянути та обміркувати свої цінності, грамотно розставити пріоритети в навчанні, кар'єрі та особистому житті;
 • зрозуміти свої можливості та сили, дізнатися, що таке здорова самооцінка та які її особливості.

Ми направляємо:

 • при виборі кращих шкіл та університетів в Україні та США, навчальних програм і партнерських проектів;
 • у формуванні списку ключових компетенцій і навичок, у створенні оптимального освітнього поля, важливих факультативних та альтернативних напрямків підготовки.

Як проходять заняття?

Курс «Профорієнтація для підлітків» у Львові від Optima Academy проходить повністю дистанційно. Заняття проводяться в невеликих групах до 10-15 осіб, 2 місяці по 2 заняття на тиждень.

Консультацію та додаткову інформацію можна отримати за телефонами +38 (067) 176-91-50, +38 (067) 121-76-26 або на сайті Optima Academy.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...