Пасаж Міколяша та непохитні мости: у Львові відкрили експозицію присвячену Альфреду Захарієвичу, - ВІДЕО

У Львові експозицією вшанували пам’ять Альфреда Захарієвича.

До сьогодні Захарієвича вважають блискучим проєктантом найкращих львівських будівель доби сецесії, неокласицизму та раннього модернізму. Щодня львів’яни, йдучи на роботу, можуть спостерігати його професійний доробок.

Експозиція присвячена роботі архітектора Альфреда Захарієвича у Львові, Фото - 032
Експозиція присвячена роботі архітектора Альфреда Захарієвича у Львові, Фото - 032

Це і будівля торгово-промислової палати на пр. Шевченка, 17-19, банківський будинок на вулиці Коперника, 4, комплекс монументальних пізньосецесійних кам’яниць на Валовій, колишній пасаж Міколяша та інші архітектурні споруди.

Альфред Захарієвич - майстер залізобетонної архітектури Львова початку ХХ століття. Також він прославився як проєктант банківських будівель - таких, як будинок Кредитного зем’янського товариства на вулиці Коперника, 4 (1911 - 1914 рр). Серед інших фінансових будівель він спроєктував у 1911-1912 роках будинок Акціонерного союзного банку.

У серпні 2021 року минає 150 років з дня народження Альфреда Захарієвича. Його пам’ять вирішили вшанувати встановленням експозиції перед Ратушею у Львові. На інформаційних стендах розмістили історичні документи, рідкісні світлини та маловідомі факти про життя та роботу львівського проєктанта.

Експозиція присвячена роботі архітектора Альфреда Захарієвича у Львові, Фото - 032 Експозиція присвячена роботі архітектора Альфреда Захарієвича у Львові, Фото - 032 Експозиція присвячена роботі архітектора Альфреда Захарієвича у Львові, Фото - 032 Експозиція присвячена роботі архітектора Альфреда Захарієвича у Львові, Фото - 032 Експозиція присвячена роботі архітектора Альфреда Захарієвича у Львові, Фото - 032 Експозиція присвячена роботі архітектора Альфреда Захарієвича у Львові, Фото - 032 Експозиція присвячена роботі архітектора Альфреда Захарієвича у Львові, Фото - 032 Експозиція присвячена роботі архітектора Альфреда Захарієвича у Львові, Фото - 032 Експозиція присвячена роботі архітектора Альфреда Захарієвича у Львові, Фото - 032 Експозиція присвячена роботі архітектора Альфреда Захарієвича у Львові, Фото - 032 Експозиція присвячена роботі архітектора Альфреда Захарієвича у Львові, Фото - 032 Експозиція присвячена роботі архітектора Альфреда Захарієвича у Львові, Фото - 032

Окрім цього упродовж року у Львові організовуватимуть тематичні екскурсії центральною частиною Львова. Доцент УКУ та багатолітній дослідник творчості Захарієвича Ігор Жур покаже та розкаже про історичні споруди, історію їхнього створення та важливість їх у львівській архітектурі.

Початок кураторської екскурсії спорудами Альфреда Захарієвича, Фото - 032 Початок кураторської екскурсії спорудами Альфреда Захарієвича, Фото - 032 Початок кураторської екскурсії спорудами Альфреда Захарієвича, Фото - 032 Початок кураторської екскурсії спорудами Альфреда Захарієвича, Фото - 032

Читайте також: Зі Львова до Грузії: як провести відпустку у країні вина та скільки це коштуватиме у 2021 році

виставкильвів експозиціїульвові альфредзахарієвич захарієвичархутектура роботизахарієвича новинильвів новинильвова
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі