Риболовля біля Львова: локації, ціни та умови, - ФОТО

У рамках редакційного спецпроєкту "ТОП від 032.ua" пропонуємо ознайомитися із добіркою локацій, де можна порибалити біля Львова. 

Риболовля є однією із найпопулярніших та найулюбленіших розваг як серед чоловіків, так і серед жінок. Це чудова нагода відпочити на природі, а особливо - влітку. Кореспондентка 032.ua створила добірку місць, де можна порибалити біля Львова, а також дізналася про умови, вартість та що водиться у водоймах. 

Відпочинковий комплекс "Бобрівки"

Локація: озеро у Раковець-Новосілка. Дорога від "Арени Львів", що на Стрийській, до цієї локації становить 20,3 км. Доїхати автівкою вдасться орієнтовно за 30 хвилин. Прокласти маршрут із вашого місця розташування можна за посиланням

Локація для риболовлі розташована неподалік Львова, тому це чудова можливість виїхати за місто для відпочинку на свіжому повітрі. У водоймах водиться: короп, карась, амур білий, товстолобик білий, лин, щука, окунь, плотва, краснопірка. 

Умови та ціни: вартість риболовлі денна становить 150 грн, нічна - 180 грн, доба - 330 грн. Діє обмеження щодо кількості вудок на рибака, дозволяється 3 штуки. Рибу понад 5 кг доведеться відпустити назад в озеро. Заборонено також розпалювання вогнища на траві та купання собак у водоймах. 

Окрім того, є заїзд машиною на територію та можливість паркування біля місця відпочинку, можна також орендувати альтанку, мангал, придбати в'язанку дров, розкласти намет. 

Озеро у Раковець-Новосілка, Фото: active.lviv.ua Відпочинковий комплекс "Бобрівки", Фото: 032.ua

Риболовля у Гамаліївці

Локація: "Озеро у Михайла" у селі Гамаліївка. Від Оперного театру у Львові можна доїхати на автомобілі орієнтовно за 30 хв. Прокласти свій маршрут до місця розташування можна за посиланням. Попереджають, що заїзд у дощову погоду досить поганий. 

Озеро має площу близько 8 га, там водиться досить різноманітна риба. Зокрема, карп, карась, щука, амур, плотва. Риболовля можлива як з човна, так і з берега. 

Умови та ціни: вартість риболовлі за день становить 100 грн, а за добу доведеться заплатити 150 грн. 

Озеро у Михайла

"Озерний край" у Пустомитах 

Локація: Пустомити, вулиця Ставкова. Із центру Львова до цієї локації 20,6 км. Доїхати із центру Львова вдасться орієнтовно за 50 хвилин - 1 годину. Прокласти маршрут із вашого місця розташування можна за посиланням

Одне із місць, де можна порибалити у Львівській області - на території готельно-ресторанного комплексу у Пустомитах. У водоймі водяться: коропи, щуки, товстолоби, амури. Окрім того, там діє ресторан на озерах, дитячий ресторан, готель, є розваги для дітей. 

Умови та ціни: У цій локації рибалити можна щоп'ятниці, суботи, неділі, а також у всі державні свята із 06:00 до 19:00. За вхід з однієї особи варто буде заплатити 100 грн, а також ще за кожну виловлену рибу окремо. Щука - 150 грн/кг, короп - 85 грн/кг. 

Озеро у Пустомитах, Фото: "Озерний край", фейсбук
Озеро у Пустомитах, Фото: "Озерний край", фейсбук

Озеро у селищі Свірж 

Локація: Озеро у селищі Свірж на Львівщині, яке розташоване між Бібркою та Перемишлянами. Доїхати із центральної частини Львова можна орієнтовно за годину. Прокласти маршрут із вашого місця розташування можна за посиланням

Водойма у селищі Свірж - 3 га. Відвідувачі мають можливість відпочити на природі, а також орендувати альтанку. 

Умови та ціни: риболовля дозволена тільки у вихідні дні у світловий день, на великому ставі вартість становить 100 грн (за 2 кг риби), малий став безкоштовний. 

Озеро на Львівщині, Фото: mapio.net
Озеро на Львівщині, Фото: mapio.net

Спортивне озеро TridentLake

Локація: озеро розташоване у селі Прилбичі неподалік Львова. Доїхати на автомобілі із центру Львова можна орієнтовно до 1 год. Прокласти маршрут із вашого місця розташування вдасться за посиланням

TridentLake - це найбільше спортивне озеро в Україні (площа становить 120 га), налічує 90 повноцінних секторів. Тут водиться: карп, карась, плотва, окунь, амур, щука, судак.

Умови та ціни: риболовля з дамби у світловий день - 100 грн (пільгова вартість - 50 грн), а з берега у світловий день - 150 грн (пільгова вартість - 100 грн), спортивна риболовля коропа у світловий день - 300 грн, а за добу - 500 грн. Ловля хижих видів риб у світловий день - 100 грн (пільгова вартість - 50 грн), із човна - 200 грн. Встановлена норма вилову на одну особу - 5 кг, вся риба поза межами цієї ваги має бути повернена у водойму. Виловлений короп, білий амур, лин, судак будь-якої ваги необхідно повернути в озеро. Риболовля здійснюється одним гачком. 

Риболовля у Яворівському районі, Фото: Trident Lake - офіційна, фейсбук Вартість на послуги, Фото: tridentlake.com

Риболовля на території "Бухти вікінгів" у Старому Селі 

Локація: водойма розташована на території бази відпочинку у Старому Селі на Львівщині. Доїхати із центру Львова орієнтовно до 1 год. Дізнатися, як добратися із вашого місця  розташування можна за посиланням.  

Водойма у Старому Селі розташована на території відпочинкового комплексу. Водяться: короп, окунь, сом. Там також можна орендувати альтанку, покататися на конях, діє готель, є пляж, мотузковий парк, волейбольне, футбольне та баскетбольне поля. 

Умови та ціни: риболовля доступна із 9:00 до 21:00 з однією вудкою за 200 грн. 3 кг вилову риби безкоштовно, а далі доведеться доплатити. Окрім того, вхід на територію коштує 40 грн у будні дні та 50 грн - у святкові. 

Риболовля, Фото: rivnefish.com
Риболовля, Фото: rivnefish.com

"Криве озеро" у Новояворівську 

Локація: озеро у Новояворівську на Львівщині. Доїзд із центру Львова - орієнтовно до 1 години (відстань - 39,3 км). Водойму можна знайти на з'їзді із траси М10, 35 км від Львова. Прокласти маршрут із вашого місця розташування можна за посиланням

На території комплексу, де розташоване озеро, також є готель, ресторан, басейн, дитячий клуб, можна орендувати альтанки. 

Умови та ціни: Вартість риболовлі становить 200 грн з людини за день. У цю суму включено 1 кг будь-якої зловленої риби. Якщо є бажання забрати більше, то доведеться доплатити. Зокрема, короп, карась, білий амур, товстолоб, щука коштуватиме 80 грн/кг; окунь, ротан та інша риба - 30 грн/кг.

Риболовля, Фото: kryveozero.com
Риболовля, Фото: kryveozero.com

Риболовля у селі Завидовичі 

Локація: у селі Завидовичі на Львівщині розташоване озеро, де можна порибалити. Доїхати із центру Львова можна орієнтовно за 50 хвилин. Прокласти маршрут із вашого місця розташування можна за посиланням

Відпочити неподалік Львова та порибалити можна у водоймі в селі Завидовичі, яка становить 27 га. Там водяться: коропи, карасі, амури. 

Умови та ціни: Рибалити на цій водоймі можна за 200 грн/добу та за 150 грн/день. Для учасників бойових дій діє знижка 50%. Обмеження по рибі і кількості снастей немає.

Риболовля у селі Завидовичі, Фото: rivnefish.com
Риболовля у селі Завидовичі, Фото: rivnefish.com

Янівський став 

Локація: водойма у Івано-Франковому неподалік Львова. Із центральної частини міста можна доїхати орієнтовно за 50 хв. Як добратися із вашого місця розташування - за посиланням.  

Янівський став - водойма у межах Яворівського району. Тут водяться: короп, товстолоб, щука, судак. Є можливість орендувати будиночок та альтанку. 

Умови та ціни: денна риболовля на 4 вудлища, 5 кг риби – 250 грн; добова на 4 вудилища, 5 кг риби - 300 грн з людини; денна риболовля спінінгом на хижака, 3 кг риби - 150 грн; спортивна риболовля, тобто улов повертається у став - 150 грн; аматорська риболовля на одну поплавкову вудочку вдень, 2 кг риби - 100 грн; користуванням своїм човном для риболовлі на спінінг вдень - 200 грн. Заборонений вилов коропа, товстолоба, амура до 1 кг та понад 3 кг, а також вилов щуки та судака вагою менш ніж 500 г. 

Янівський став, Фото: Янівський Громадський став, фейсбук Янівський Громадський став, Фото: із фейсбук-сторінки

Риболовля "Кльове місце"

Локація: ставок біля села Залужжя на Львівщині. Із центру Львова можна доїхати орієнтовно за понад 1 годину (54 км). Прокласти маршрут із вашого місця розташування можна за посиланням. Зазначають, що єдина хороша дорога пролягає через Яворів. Найближче паркування до секторів лову  розташоване за 10 - 15 м.

Цей ставок розташований у тихій локації. Окрім риболовлі, є можливість орендувати альтанку з мангалами від 6 до 12 осіб за 200 - 500 грн. 

Умови та ціни: вартість риболовлі із 05:00 до 22:00 становить 100 грн за три вудлища. Вночі рибалити не можна. У ціну входить столик з лавочками для рибалок, мангал, туалет. Безкоштовно можна виловити окуня, плотву, червонопірку. За решту риби потрібно платити окремо. Короп, товтолобик - 80 грн/кг; лин, щука, амур - 100 грн/кг. 

Риболовля біля Львова, Фото: риболовля "Кльове місце" Умови риболовлі, Фото: "Кльове місце"

Нагадаємо, раніше кореспондентка 032.ua розповідала про бази відпочинку неподалік Львова, де можна орендувати альтанку та відпочити з друзями, сім'єю. 

Читайте також: Куди поїхати біля Львова: ТОП озер для відпочинку в області, - ФОТО

Львів риболовля Львівщина новини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі