• Головна
  • Акції «Твоя енергонезалежність» в цьому році не буде
Новини компаній
13:00, 23 червня

Акції «Твоя енергонезалежність» в цьому році не буде

Новини компаній

Обіцяний запуск тарифу «Твій газ На зиму» (аналог акції «Твоя енергонезалежність») у цьому сезоні не відбудеться. Причина – стрімке зростання ціни на природний газ в Україні та Європі.

Попри закінчення опалювального сезону у червні вартість блакитного палива на Українській енергетичній біржі зросла на 30% до 12,14 гривень за кубометр (середньозважена ціна з ПДВ на умовах пост оплати). Ціна газу на нідерландському хабі TTF збільшилась на 23%.

Тому компанія «Львівгаз збут» не бачить можливості запропонувати своїм клієнтам привабливі умови для створення власного газового запасу на зиму і скасовує запуск тарифу «Твій газ На зиму».

Споживачам, що використовують природний газ для опалення осель, фахівці ТОВ «Львівгаз збут» радять тариф «Твій газ Рівномірний платіж», який дозволяє уникнути великих сум у платіжках протягом опалювального сезону. Обравши тариф «Твій газ Рівномірний платіж», взимку клієнт може сплачувати до 40% менше, ніж реально споживає.

З тарифу «Твій газ Рівномірний платіж» в будь-який момент можна перейти на інший газовий тариф. При цьому внесені раніше кошти нікуди не подінуться, вони будуть зазначені як переплата на особовому рахунку і їх можна буде використати для оплати газу за іншим тарифом.

Вартість кубометра блакитного палива зафіксована на весь рік на позначці 7,99 гривень лише у тарифах «Твій газ Річний» і «Твій газ Рівномірний платіж».

Більше інформації про тариф і калькулятор для обчислення суми щомісячного платежу можна знайти тут: https://rivnomirnyi.gaszbut.com.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...