Як проходить у Львові ярмарок антикваріату "Тлум і Крам", - ВІДЕО

Як проходить у Львові ярмарок антикваріату. 

Як повідомляє 032.ua, 16 травня у Львові на вулиці Дмитра Вітовського, 57 відкрився тринадцятий ярмарок антикваріату "Тлум і Крам". Сьогодні участь взяли понад 5 продавців раритетних товарів. Там можна придбати старовинні годинники, посуд, скриньки, фотоапарати, столові прибори та ювелірні вироби. 

Ярмарок антикваріату "Тлум і Крам" у Львові, Фото - 032.ua Ярмарок антикваріату "Тлум і Крам" у Львові, Фото - 032.ua Ярмарок антикваріату "Тлум і Крам" у Львові, Фото - 032.ua Ярмарок антикваріату "Тлум і Крам" у Львові, Фото - 032.ua Ярмарок антикваріату "Тлум і Крам" у Львові, Фото - 032.ua Ярмарок антикваріату "Тлум і Крам" у Львові, Фото - 032.ua Ярмарок антикваріату "Тлум і Крам" у Львові, Фото - 032.ua Ярмарок антикваріату "Тлум і Крам" у Львові, Фото - 032.ua Ярмарок антикваріату "Тлум і Крам" у Львові, Фото - 032.ua Ярмарок антикваріату "Тлум і Крам" у Львові, Фото - 032.ua Ярмарок антикваріату "Тлум і Крам" у Львові, Фото - 032.ua Ярмарок антикваріату "Тлум і Крам" у Львові, Фото - 032.ua Ярмарок антикваріату "Тлум і Крам" у Львові, Фото - 032.ua Ярмарок антикваріату "Тлум і Крам" у Львові, Фото - 032.ua

Окрім цього на ярмарку почав функціонувати відділ з одягом, де кожен може знайти собі цікаві речі. На полицях представлені і товари світових брендів: взуття, сумки, шалики, одяг. 

Ярмарок антикваріату "Тлум і Крам" у Львові, Фото - 032.ua Ярмарок антикваріату "Тлум і Крам" у Львові, Фото - 032.ua Ярмарок антикваріату "Тлум і Крам" у Львові, Фото - 032.ua Ярмарок антикваріату "Тлум і Крам" у Львові, Фото - 032.ua Ярмарок антикваріату "Тлум і Крам" у Львові, Фото - 032.ua Ярмарок антикваріату "Тлум і Крам" у Львові, Фото - 032.ua

Ціна вхідного квитка становить 40 гривень. На додачу відвідувачі отримують 2 ваучери номіналом 20 гривень. Ці ваучери можна обміняти у продавців та отримати знижки на товари. Ярмарок триватиме до 19:00. Детальніше про "Тлум і Крам" дивіться у відео. 

Читайте також: Як у Львові проходить ярмарок крафтових товарів "І те, і се", - ВІДЕО

ярмарокантикваріатульвіві тлумікрамльвів тлумікрамульвові якпроходитьярмароктлумікрам новинильвів новинильвова новини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі