Львівський депутат «захистить підростаюче покоління" від контрацепції

Опозиціонери продовжують свою нелегку  таку потрібну країні законотворчу працю. Тепер слідом за шедевром законотворчості Сергія Терьохіна засвітився  інший депутат від «Батьківщини» з Львівщини Василь Пазиняк. Народний обранець  запропонував заборонити рекламу засобів контрацепції поза межами спеціалізованих закладів, медичних закладів та аптек.

Як йдеться у відповідному законопроекті № 2823, зареєстрованому у Верховній Раді такими нормами передбачається доповнити закон «Про рекламу» Василь Пазиняк.

Згідно коментарів Політарени очевидно, що сексуально-репродуктивна тема не дає спокою опозиційним силам. Тільки таким чином можна пояснити той факт, що законопроект Пазиняк з'явився майже відразу ж після подачі «свободівцями» законопроекту, що забороняє аборти і їх «пропаганду» в Україні.

В пояснювальній записці до законопроекту Василь Пазиняк пише,що його ініціатива «захистить підростаюче покоління від незрозумілої і недоречною інформації, здатної сформувати викривлене сприйняття відносин з протилежною статтю»

Останнім часом на телеканалі доволі часто йде «соціальний ролик »  на тему «Зупинимо СНІД». З цією ж метою йде і популяризація засобів контрацепції, які, впливають не тільки на контроль народжуваності, але і на здоров'я підростаючого покоління.

На думку власників рекламних компаній, жодна  заборона на рекламу контрацептивів не допоможе «звільнити» рекламні площі під ту чи іншу рекламу.

«Приватні рекламні кампанії, власники площ, попросту втратять якусь кількість клієнтів для певних рекламних площин. У свою чергу зросте попит на рекламні площі в лікувальних закладах, аптеках та місцях надання медичної допомоги. І ось в цьому-то потенційному переділ ринку рекламних носіїв, цілком можливо, і криється головний резон подачі законопроекту.» -коментує Політарена

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі