Львів є третім в Україні містом за розвитку інформаційних технологій, - Кіраль

Сьогодні у НУ «Львівська політехніка» стартував перший Міжнародний симпозіум із проблем управління зовнішньоекономічною та митною діяльністю. Під час виступу начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій Сергій Кіраль наголосив на основних проектах міської влади, які збільшують інвестиційну привабливість Львова. 

 «Львів є третім в Україні містом за розвитку інформаційних технологій. Нещодавно таке дослідження було зроблене на замовлення Державного агентства з інновацій. Місто має понад 10 тисяч працівників в цій галузі, і темпи зросту перевищують 30%. Крім того, ми готуємо проект Бізнес-парку, де будуть сконцентровані компанії, які працюють в сфері ІТ та аутсорсингу.

Також місто активно працює над проектом Індустріального парку, який покликаний підвищити інвестиційну привабливість Львова. Протягом місяця ми плануємо подати заявку про державну реєстрацію цього банку. Компанії, що будуть там розміщені, будуть мати можливість отримувати як  додаткові, так і митні пільги. В сучасних умовах це дуже важливо», -зазначив Сергій Кіраль.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі