• Головна
  • На Львівщині поменшало ДТП за участю водіїв автобусів
15:18, 25 квітня 2013 р.

На Львівщині поменшало ДТП за участю водіїв автобусів

У І кварталі 2013 р. сталося 5 ДТП з вини водіїв ліцензованого автотранспорту, тоді як за аналогічний період 2012 р. таких було 9. Про це повідомляє прес-служба Управління Укртрансінспекції у Львівській області.

Загалом з початку року зафіксовано 32 ДТП за участю автомобільного пасажирського транспорту. Але вину водіїв автобусів було виявлено лише у 5 випадках. Крім того, поменшало травмованих у ДТП. Якщо в 2012 було 39 осіб, та цього року – усього 8 травмованих. Та незважаючи на позитивні зрушення, Управління не бачить підстав для самозаспокоєння.

Основні причини ДТП, скоєних з вини водіїв ліцензованого транспорту:

-          порушення вимог правил дорожнього руху;

-          недостатній професійний рівень підготовки водіїв;

-          незадовільних і навіть критичний стан дорожнього покриття,

-          порушення керівництвом автотранспортних підприємств вимог про робочий час та відпочинок водіїв, а також відсутність тахографів на автобусах.

Скажімо, проаналізувавши ДТП у Кам’янко-Бузькій 8 березня цього року (6 пасажирів травмовано), було виявлено, що 25-річний водій встиг попрацювати на чотирьох різних підприємствах – на кожному по декілька місяців. Крім того, вже у 20 років він отримав практично усі дозволені категорії – А, В, С, Д, Е.

Провівши у І-му кварталі 28 перевірок, працівники Управління Укртрансінспекції у Львівській області склали 179 актів, за якими застосовано фінансових санкцій на суму 81 тис.грн., а 12 суб’єктів позбавлено ліцензій на право перевезення пасажирів автомобільним транспортом.

Для гарантування безпеки перевезень пасажирів, керівникам автотранспортних підприємств необхідно суворо дотримуватись вимог нормативної бази по питаннях підбору та контролю за роботою водіїв на лінії, забезпеченню належного технічного стану рухомого складу і культури обслуговування населення.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...