
10:47, 25 квітня 2013 р.
Цими вихідними офіційно стартує сезон атракціонів у Парку культури
У суботу, 27 квітня, офіційно розпочнуть приймати відвідувачів атракціони уМіському парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького.
За словами директора парку Олега Мазяра, у них є всі необхідні документи та дозволи на роботу.
«Фактично атракціони працюють ще з минулої суботи, але ми вирішили перестрахуватись. Атракціони пройшли технічну діагностику, була перевірка Держгірпромнагляду. Всі 16 атракціонів технічно справні, тож готові приймати відвідувачів», - додав Олег Мазяр, директор Міського парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького.
Також, завершивши виправлення технічних неполадок після консервації, у Парку культури до 1 травня запрацює фонтан.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 1 червня
16
13:26, 1 червня
10
11:45, 2 червня
148
19:35, 8 червня
234
11:56, Вчора
