Притулок для жертв домашнього насильства, локація яка стане для когось другою домівкою

Конкурс «Міс Львів» разом з благодійним фондом «Butterfly» сприяли відкриттю притулку для жертв домашнього насильства. Минулого року шляхом голосування ми зібрали 73 155 гривень на облаштування притулку.На фіналі відбулась урочиста передача чеку усіх зібраних коштів.

28 квітня свої двері відчинив простір нового життя, який розсташований у місті Трускавець. Місце, де кожна жінка чи дитина знайдуть прихисток від агресора. Місце, що неодмінно змінить не одне життя. Місце, де більше немає страждань.

Тож спільними зусиллями на чолі з благодійним фондом «Butterfly», директором конкурсу краси «Міс Львів» Валерією Никифорець та учасницями конкурсу нам вдалося зібрати суму, яка значно пришвидшила процес запуску притулку. Велика подяка Onur Group, які зробили вагомий внесок у реалізацію цього проекту!

Ми пишаємось тим, що кожного року ми робимо крок для вирішення суспільно важливих проблем.

Завдяки плідній роботі ми змогли забезпечити у притулку максимально комфортні умови зі всім необхідним. Дякуємо кожному, хто став частинкою творення нової сторінки у житті жінки! Пам‘ятаймо, разом ми можемо все!

Далі-більше!

З повагою, організаційний комітет «Міс Львів»

Довідка: щороку конкурс «Міс Львів» містить благодійну складову з напрямком вирішення різних соціальних проблем. За резульатати дівчина, яка найбільше виклалась у цій частині отримує титул «Міс Добре Серце». Минулого року тематикою було домашнє насильство

Притулок для жертв домашнього насильства, локація яка стане для когось другою домівкою, фото-1 Притулок для жертв домашнього насильства, локація яка стане для когось другою домівкою, фото-2 Притулок для жертв домашнього насильства, локація яка стане для когось другою домівкою, фото-3 Притулок для жертв домашнього насильства, локація яка стане для когось другою домівкою, фото-4 Притулок для жертв домашнього насильства, локація яка стане для когось другою домівкою, фото-5 Притулок для жертв домашнього насильства, локація яка стане для когось другою домівкою, фото-6 Притулок для жертв домашнього насильства, локація яка стане для когось другою домівкою, фото-7 Притулок для жертв домашнього насильства, локація яка стане для когось другою домівкою, фото-8
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі