Укртрансінспекція вимагає закрити 5 залізничних переїздів на Львівщині

Управління Укртрансінспекції у Львівській області вимагає припинити рух через 5 залізничних переїздів у Стрийському, Радехівському та Яворівському районах. Йдеться про нерегульовані переїзди, які можуть становити небезпеку для водіїв та пасажирів – повідомляє прес-служба Управління Укртрансінспекції у Львівській області.

У квітні-травні Управління спільно з ДАІ та підприємствами Львівської залізниці проводять сезонне обстеження залізничних переїздів Львівської області. У ході перевірки було виявлено, що упродовж тривалого часу не вирішено питання безпеки на 5 переїздах: с. Ходовичі Стрийського району (2), поблизу Радехова (1) і в с. Цитуля Яворівського району (2). В усіх випадках складно виявити відповідальних за безпеку. Так, щодо Ходовичів протягом багатьох років йде переписка між декількома відомствами. Поблизу Радехова розформовано військову частину, а в Яворівському районі немає охочих взяти відповідальність на технологічні переїзди непрацюючого на сьогодні ВО «Сірка».

Тим часом, за даними Львівської залізниці, на вказаних переїздах заборонено рух пасажирського автомобільного транспорту, а дозволено лише легковим та вантажним автомобілям. Для гарантування безпеки учасникам дорожнього руху Укртрансінспекція вимагає встановити на 5 небезпечних переїздах відповідні технічні засоби – звукову чи технічну сигналізацію, або заборонити рух транспорту через них. Керівництво Управління пропонує під керівництвом ЛОДА створити робочу групу за участі ДАІ, Укртрансінспекції, ДП «Львівська залізниця», Служби автомобільних доріг, щоб припинити переписку між відомствами та детально розглянути стан безпеки на кожному проблемному переїзді. Зокрема, інтенсивність руху залізничного транспорту, відомча приналежність зазначених переїздів, наявність договорів на обслуговування колійного господарства, система безпеки при проходженні поїздів на під’їздних коліях, ліквідації недіючих колій та переїздів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі