«Львівська політехніка» проведе День знайомства з абітурієнтами в режимі онлайн

Національний університет «Львівська політехніка» 26 квітня проведе День знайомства з абітурієнтами у формі вебінару.

 Детальніше про це розповів директор Інтелектуального навчально-наукового центру професійно-кар’єрної орієнтації НУ «Львівська політехніка», Олександр Захар’яш:

 «Вебінар – віртуальна форма спілкування із застосуванням веб-камери. Цей термін часто використовують в інформаційних технологіях. Абітурієнти та їх батьки зможуть запитати щодо умов вступу та напрямків підготовки і почути відповіді від директорів інститутів, кафедр. Це активні дискусії та продуктивний обмін думками. Захід реалізований за сприяння  Львівського обласного інституту підвищення кваліфікації».

 НУ «Львівська політехніка» втілює у життя такий проект вперше. Наразі триває етап підготовки. Майбутні студенти також мають можливість залишити свої запитання на електронній скринці.

 «Така форма спілкування, вебінар, практикується у світі вже давно, – поділився Олександр Захар’яш, – Це розширює можливості комунікації. День знайомства в режимі онлайн є доповненням до проведення традиційних Днів відкритих дверей. З метою навчання проект можуть використовувати всі університети. Але для цього необхідно мати хороші технічні можливості. Мріємо, аби такі віртуальні знайомства були організовані на такому ж рівні, як «круглі столи» політиків чи бізнесменів».

 Для участі у вебінарі необхідно перейти за посиланням: http://connect.loippo.lviv.ua/r83282402/ веб-кімната називається «Львівська політехніка»-2013 on-line.

Вхід у веб-кімнату через опцію «Гість». Реєструватись українською мовою в форматі «Район, прізвище, ім’я учасника». Перед початком роботи необхідно на комп’ютері оновити флеш-плеєр до останньої версії, під’єднати мікрофон, колонки та веб-камеру, перевірити їх робочий стан.

 Запитання потрібно надсилати заздалегідь на електронну пошту Приймальної комісії НУ «Львівська політехніка» –[email protected]  

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі