• Головна
  • У Трускавці відкрили притулок для жертв домашнього насильства, - ФОТО
16:48, 28 квітня 2021 р.
Надійне джерело

У Трускавці відкрили притулок для жертв домашнього насильства, - ФОТО

У Трускавці на Львівщині зявився притулок для жінок та дітей, які постраждали від домашнього насильства.

Притулок для жінок та дітей, які постраждали від домашнього насильства, відкрили у Трускавці 28 квітня. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Одночасно тут може перебувати десять жінок з дітьми. Адресу прихистку не розголошують з метою безпеки жінок.

"У закладі можна проживати, але не довше ніж три місяці. Є надія, що за той час, отримавши психологічну, юридичну, а за потреби й медичну допомогу, жінки зможуть відчути, що вони у цьому світі не одні. Завжди є вихід, тож вони не мусять терпіти знущання", - зазначив Максим Козицький.

Додамо, що торік на Львівщині надійшло понад 19 тисяч звернень від постраждалих від домашнього насильства: це майже втричі більше, ніж позаторік.

Читайте також: Меч-гладіус: біля Львова археологи виявили сенсаційну знахідку, якій півтори тисячі років, - ВІДЕО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львівщина #Трускавець #домашнєнасильство #притулок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення