Андрія Коболєва звільнили з посади голови НАК "Нафтогаз України": стало відомо хто його замінить

Уряд звільнив Андрія Коболєва з посади голови правління НАК "Нафтогаз України".

Про це у Telegram повідомила народна депутатка "Слуги народу" Ольга Василевська-Смаглюк. Цю інформацію підтвердили і джерела LB.ua в уряді. 

"Рішення було ухвалено на позачерговому засіданні уряду, яке почалося зразу після чергового", - повідомили співрозмовники. 

За їхніми словами, рішення про звільнення ухвалено у зв'язку з незадовільною роботою у 2020 році. 

Сам Коболєв у Facebook повідомив, що "про "звільнення" дізнався з новин, коментувати не можу". Він сказав, що не писав жодних заяв.

Андрій Коболєв очолював правління "Нафтогазу" з березня 2014 року.

Також видання повідомляє, що новим главою НАК "Нафтогаз" замість Андрія Коболєва стане Юрій Вітренко.

Також про це повідомив в Telegram нардеп від  «Європейської солідарності» Олексій Гончаренко

«Головою Нафтогазу призначений Юрій Вітренко!» — написав Гончаренко.

Також звільнення Коболєва та призначення Вітренка підтвердив і офіційний "Урядовий портал".

28 квітня Кабінет Міністрів України провів засідання загальних зборів акціонерів компанії НАК «Нафтогаз України».

Під час засідання розглянуто звіт про діяльність  державної компанії НАК «Нафтогаз України» у 2020 році. Чистий консолідований збиток групи компаній «Нафтогаз» у 2020 році становив 19 млрд грн. При цьому у затвердженому Кабінетом Міністрів фінансовому плані компанії передбачалося отримання 11,5 млрд грн прибутку. Відповідний фінансовий план був запропонований самим керівництвом НАК «Нафтогаз України» у грудні 2020 року. За результатами засідання загальних зборів акціонерів роботу Наглядової ради та правління НАК «Нафтогаз України» у 2020 році визнано незадовільною.

Відповідно, з 28 квітня 2021 року припиняються повноваження незалежних членів Наглядової ради НАК «Нафтогаз України», представників держави у наглядовій раді НАК «Нафтогаз України», а також голови правління Коболєва Андрія Володимировича.

Незалежні члени та представники держави у Наглядовій раді компанії продовжать здійснювати свої повноваження до обрання та визначення нових представників.

Також прийнято рішення про обрання та призначення з 29 квітня 2021 року Вітренка Юрія Юрійовича головою правління акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія Нафтогаз України».

Юрій Вітренко має багаторічний успішний досвід у сфері енергетики та у 2018 році обіймав посаду виконавчого директора НАК «Нафтогаз України».

Перед новим керівником компанії поставлено завдання щодо системного збільшення видобутку українського газу, а також сприяння у формуванні повноцінного та справедливого ринку газу в Україні.

Тимчасовим виконувачем обов’язків Міністра енергетики було призначено заступника Міністра енергетики Бойко Юрія Миколайовича.

Коболєв Вітренко НафтогазУкраїни
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі