У Львові обговорять сучасну митну політику нашої держави

У Львівській політехніці відбудеться міжнародний симпозіум із проблем управління зовнішньоекономічною та митною діяльністю

            Таке представницьке наукове зібрання, що розпочнеться завтра, 25 квітня у стінах Національного університету “Львівська політехніка”   проводиться вперше. Організували симпозіум Інститут економіки та менеджменту, зокрема,  кафедри менеджменту та міжнародного підприємництва і зовнішньоекономічної та митної діяльності.

            Серед його учасників будуть відомі вітчизняні й зарубіжні науковці, представники державних органів і бізнесових структур, громадських підприємницьких формувань.

            Головними темами дискусій стануть питання  інноваційно-інвестиційного розвитку суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, інфраструктурного та соціально-економічного забезпечення підвищення їх конкурентоспроможності, напрямів удосконалення систем управління цією діяльністю. Предметом обговорення стане також сучасна митна політика нашої держави та її вплив на розвиток зовнішньоекономічної діяльності підприємств і  впровадження нового Митного кодексу України.

            Пленарне засідання симпозіуму відбудеться в аудиторії 204 головного корпусу університету (вул.С.Бандери, 12). Початок о 10 годині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі