Десятки працівників екстреної медицини Львівщини вийшли на пікет, - ФОТО

У Львові на протест вийшли працівники КНП ЛОР "Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф".

Під стінами Львівської облради вранці 27 квітня зібралося кілька десятків працівників екстреної медицини. Про це з місця події передає кореспондентка сайту 032.ua.

Медики вийшли на протест, щоби висловити свою підтримку в. о. гендиректора обласний центр екстреної медичної допомоги Андрію Ваську.

Нагадаємо, що 22 лютого був призначений конкурс для обрання очільника цьому медзакладу, 17 березня утворили конкурсну комісію,  яка вирішила зменшити вимоги до кандидатів щодо стажу роботи на керівних посадах з семи до трьох років. Однак вже 21 квітня конкурс раптово відмінили. Як пояснив керівник управління майном спільної власності ЛОР Сергій Івах, на його думку, існують певні суперечності у рішенні комісії та наказі МОЗ.  

"Конкурс на заміщення посади генерального директора КНП ЛОР "Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" було скасовано, оскільки конкурсна комісія при встановленні вимог до претендентів, не врахувала норми чинного законодавства України. У постанові Міністерства охорони здоров’я України чітко встановлено, що для кандидатів на посаду керівників закладів охорони здоров’я обласного рівня стаж роботи на керівних посадах має становити не менше 7 років", -  цитує пресслужба ЛОР Сергія Іваха. 

Посадовець додав, що погоджується з думкою трудового колективу і також вважає, що треба давати можливості та шанси молодим. 

"Але управління, яке я очолюю, не буде порушувати законодавство. Ми також звернемось до міністерства з проханням переглянути та внести зміни до кваліфікаційних вимог Міністерства охорони здоров’я України та за додатковим роз’ясненням до департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА, профільних комісій облради. Сподіваюсь, що конкурсна комісія незабаром відновить свою роботу і ми проведемо конкурс, а Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримає гідного керівника", - повідомив Сергій Івах. 

Пікет працівників Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Фото: 032.ua Пікет працівників Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Фото: 032.ua Пікет працівників Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Фото: 032.ua Пікет працівників Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Фото: 032.ua Пікет працівників Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Фото: 032.ua Пікет працівників Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Фото: 032.ua Пікет працівників Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Фото: 032.ua

Заступник голови Львівської ОДА Іван Собко зазначив, що "екстренка" два роки тому і сьогодні - це дві різні установи в  частині надання медичної  допомоги. Зараз Центр увійшов у трійку найкращих в Україні - працівникам підняли зарплати, забезпечують всім необхідним,  активно оновлюється автопарк "швидких".

"Час диктує нові умови і вже нова генерація готова нести відповідальність за такі служби, як Центр надання екстреної медичної допомоги. Чому б не дати їм шанс? Тому Львівська облдержадміністрація, зокрема, голова Максим Козицький, проситиме Міністра охорони здоров’я  про зміни в частині перегляду кваліфікаційних вимог під час проведення конкурсів на керівні посади в закладах охорони здоров’я, бо вони призводять, зокрема,  до того,  що молоді талановиті кадри, яких ми вчимо тут, в Україні, виїжджають за кордон", - цитує пресслужба ЛОДА Івана Собка.

До слова варто додати, що 26 квітня у Львівській обласній раді відбулася зустріч працівників Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф з представниками ЛОР та ЛОДА. Вже сьогодні, 27 квітня, перед сесійним засіданням облради медики вийшли під стіни установи на пікет.

"Ми хочемо, щоб конкурс відновили, щоб допустили керівника, який нам подобається, з яким ми розвиваємося", - зазначила у коментарі сайту 032.ua завідувачка Яворівською підстанцією екстреної медичної допомоги Іванна Кізло. 

Пікет працівників Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Фото: 032.ua Андрій Васько дякує за підтримку, Фото: 032.ua Поруч із пікетуючими медиками запалили фаєри учасники іншої акції, Фото: 032.ua

До медиків підійшов в.о. гендиректора обласного центру екстреної медичної допомоги Андрій Васько.

"Товариство, дуже дякую вам за підтримку, не лише мою особисту, а й тих змін, які ми всі разом робимо у нашому Центрі…", - звернувся він до присутніх. 

Нагадаємо, що Андрій Васько із липня минулого року займає посаду в. о. очільника центру екстреної медичної допомоги, раніше він працював заступником директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

Читайте також: Які найпопулярніші імена новонароджених на Львівщині з початку 2021 року: статистика

Львів Львівщина екстрена медицина пікет акція ЛОР Андрій Васько
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі