
10:08, 24 квітня 2013 р.
На Львівщині жінка залишила мертвого новонародженого малюка просто неба
22 квітня у місті Дрогобичі Львівської області співробітники міліції виявили труп немовляти. Тіло хлопчика було загорнуте в поліетиленовий пакет. Про це повідомляє прес-служба ГУ МВС у Львівській області.
За інформацією правоохоронців, тіло немовляти було знайдене на вулиці Коновальця біля земельних ділянок.
Тіло дитини скеровано в морг для проведення судово-медичної експертизи та встановлення причини смерті.
Наразі проводяться розшукові заходи з метою встановлення породіллі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
13:49, 30 травня
13:30, 7 червня
15
13:07, 1 червня
43
12:33, 29 травня
3
