4 освітніх заклади Львова увійшли до рейтингу 50 найкращих шкіл України

Управління освіти сформувало рейтинги 15 навчальних закладів міста, чиї випускники отримали найвищі бали за результатами ЗНО-2012 з трьох предметів. Відтак, найсильнішою в українській мові та літературі стала Львівська класична гімназія, у математиці – фізико-математичний ліцей-інтернат, в історії України –  українська приватна гімназія.

За результатами ЗНО-2012 української мови та літератури (обов’язкового предмету) трьома найкращими навчальними закладами у Львові є Львівська класична гімназія, Львівська українська приватна гімназія та НВК «Школа-гімназія імені В. Симоненка». Понад 85% випускників цих шкіл у 2012 році набрали від 173 до 200 балів.

У математиці найсильнішими за 2012 рік є випускники Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату, Львівської української приватної гімназії та Львівської класичної гімназії. У кожному з цих закладів понад 80 % випускників 2012 року набрали більше 173 балів з математики.

Тестування з Історії України найкраще склали у Львівській українській приватній гімназії, НВК «Школа-гімназія імені В. Симоненка» та у Львівській класичній гімназії.  

Нагадаємо, 4 освітніх заклади Львова увійшли до рейтингу 50 найкращих шкіл України за версією журналу «Фокус». Львівський фізико-математичний ліцей посів у рейтингу друге місце. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі