Громада Львова продовжує традицію митрополита Андрея Шептицького

12 травня у Музеї народної архітектури та побуту «Шевченківський гай» Українська Греко-Католицька Церква проводить фестиваль «Святкуймо Воскресіння Разом», який продовжує історію, розпочату митрополитом Андреєм Шептицьким.

«Святкуймо Воскресіння Разом – це насамперед фестиваль для всієї громади Львова. Це можливість нам засвідчити свою вірність католицькій церкві. На цьому ювілейному святковому заході ми по-особливому згадуватимемо пам'ять митрополита Андрея Шептицького» - говорить о.Тарас Милян, керівник Фундації Духовного Відродження УГКЦ.

80 років тому, 6-7 травня 1933 року, митрополит Андрей Шептицький зібрав близько 80 тисяч молодих людей. Це стало одним із найвеличніших свят того часу. Зібрання мало назву «Українська молодь Христові», що згодом переросло у молодіжний рух. А наприкінці 90-х років XX ст. засновано громадську організацію, яка продовжує втілювати цінності, що митрополит Андрей заповів для молоді України.

На зустрічі 1933 року митрополит Шептицький сказав до молоді: «Тішуся дуже тим З'їздом, що всьому світови доказує, як Ви, наша молодь, прив'язані до Ісуса Христа, до святої віри наших батьків, до святої католицької віри і до святої католицької церкви. У Львові відновите приречення вірности Христови… Будьте до смерти вірні цьому приреченню!».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі