У Львові почалась підготовка до нового опалювального сезону

У Львові після закінчення опалювального сезону 2012-2013 років, розпочинається активна підготовка до нового опалювального сезону 2013-2014 років. Про це повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго».

На ТЕЦ-1 проводяться масштабні ремонтні роботи з реконструкції і модернізації основного і допоміжного обладнання. Роботи проводяться відповідно до спеціальної Інвестиційної програми, яка дала можливість провести реконструкцію електричної схеми та модернізацію частини основного обладнання теплової схеми теплоцентралі.

У 2013 році заплановано з робіт по електротехнічній частині – провести реконструкцію приєднаних силових трансформаторів 110/35/6,3 кВ та ПЛ-35 кВ, реконструкція та модернізація обладнання ПС 110/35/6 кВ. Про це пише kp.ua

Масштабні роботи заплановано провести на теплотехнічному обладнанні ТЕЦ-1, зокрема завершити реконструкцію та модернізацію ПК-8, провести реконструкцію та модернізацію ПК-7, модернізацію турбіни №4.

Значна частина ремонтних робіт з підготовки до нового опалювального сезону припадає на заміну теплових мереж. Зараз роботи по заміні теплових проводяться по вул. Стрийській, Коломийській, Дністерській, Творчій, Торфяній і Плужника.

Загалом цього року ЛМКП «Львівтеплоенерго» планує замінити близько 19 км теплових мереж різного діаметру. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі