У Львові хочуть додати 5 пунктів базування "швидкої"

Ще п’ять додаткових пунктів базування екстреної медичної допомоги пропонують облаштувати у Львові.

Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги пропонує створити ще 5 додаткових баз "швидкої" на території Львова в зонах, в яких є проблема з вчасним доїздом бригад. Оновлену структуру медзакладу вже подали на погодження в управління майном спільної власності Львівської облради. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОДА.

Як повідомив керівник центру Андрій Васько, зона доступності станції ЕМД Львів охоплює територію Львова та кількох навколишніх сіл (більше 1 млн населення). На чергування на даній території щодоби заступає 36-40 бригад ЕМД. Щоденно бригади Центру здійснюють близько 700 виїздів на виклики, з них 50% припадає на станцію Львів.

"На сьогодні, є 5 пунктів базування бригад у м. Львові. - Підстанція (ПС) 1 (вул. Київська) - ПС 2 (вул. П. Орлика) - ПС 3 (вул. Червоної Калини) - ПС 4 (вул. Медової Печери) - ПС 5 (вул. Біберовича - Рясне). Центром проведено аналітику (картування) усіх виконаних викликів по м. Львову за період 6 місяців. Основна маса виконаних викликів знаходиться в таких районах міста: Сектор обмежений вулицями Чорновола - Б.Хмельницького - Мазепи - виїзд з ПС 2. Сектор Сихів - виїзд з ПС 3 Сектор Пасічна - Винники - Личаківська - виїзд з ПС 4 Сектор Рясне - ПС 5 Сектор Левандівка - Боднарівка – багатоповерхові забудови Франківський та Галицький райони м. Львова - ПС 1”, - зазначив Андрій Васько.

Андрій Васько зазначає, у силу певних обставин швидка не завжди може вчасно доїхати до пацієнта. Збільшення пунктів базування бригад частково сприятиме вирішенню цього питання.

"Не є секретом, що наші бригади часто не виконують норматив по вчасному доїзду. На сьогодні це 10 хв на виклик категорії «критичний» та 20 хв на категорію "екстрений". Найкритичнішою є ситуація по м. Львів. Ми повинні визнати, що від 60 до 70% викликів виконуються з перевищенням зазначених вище нормативів. Є складові цієї ситуації, які від нас не залежать – пандемія COVID-19, корки на дорогах, вузькі дороги, водії, що не пропускають спецтранспорт. А є питання, на які ми, як Центр можемо і будемо впливати. Одне з найважливіших - правильна географічна дислокація тимчасових і постійних пунктів базування бригад. Попередньо, ми вже провели переговори та підготовчі роботи на потенційних об’єктах оренди", - зазначив Андрій Васько.

Нові потенційні пункти базування бригад:

  •  ПС 6 (на території психіатричної лікарні на вул. Кульпарківській)
  • Пункт базування (ПБ) район Левандівка (на базі поліклініки)
  • ПБ район автостанції на Стрийській
  •  ПБ район вул. Чорновола- Хімічна (на базі поліклініки)
  •  ПБ Винники (на базі госпіталя ветеранів).

Читайте також: 90% ураження легень: у Львові відключили від ШВЛ 17-річну пацієнтку

Фото на головній: з відкритих джерел

Львів Львівщина швидкадопомога АндрійВасько
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі